پيام فرماندار بهاباد به مناسبت حضور گسترده مردم بهاباد در راهپیمایی 22 بهمن

پيام فرماندار بهاباد به مناسبت حضور گسترده مردم بهاباد در راهپیمایی 22 بهمن


پيام فرماندار بهاباد به مناسبت حضور گسترده مردم بهاباد در راهپیمایی 22 بهمن
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد، فرماندار بهاباد در پیامی از حضور گسترده مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار بهاباد در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تشکر و قدردانی نمود. متن پیام بدین شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم"
اینک که در سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شده و انعكاس آن در میان ملت های مسلمان و كشورهای منطقه لرزه ای بزرگ بر اندام نحیف استكبار جهانی انداخته است، ملت شریف ایران در همایشی بزرگ و به یادماندنی افتخار دیگری را رقم زدند.
پیروزی انقلاب اسلامی در ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) ملت ما را به عنوان یک الگو و مدل حكومتی برتر و بی بدیل در نظام های سیاسی مطرح جهانی معرفی كرد.
اینجانب ضمن بزرگداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شكوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان بهاباد كه در مراسم یوم الله بیست و دوم بهمن ماه با حضور آگاهانه، وحدت بخش، دشمن شكن و  عزت آفرین خود بار دیگر همبستگی عمومی، وحدت ملی و عشق به ارزش های والای انقلاب اسلامی و حمایت از خواسته های به حق ملت های مسلمان را به منصه ظهور رسانده و با شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری تجدید میثاق نمودند، صمیمانه تقدیر و تشكر می نمایم.
در پایان از خداوند متعال برای مردم شریف شهرستان بهاباد و همه دست اندركاران برگزاری برنامه هاي اين دهه مبارك، بويژه اعضای ستاد دهه فجر شهرستان، اجر و پاداش الهی، سلامتی و سعادت را مسألت می نمایم.