پيام تقدير و تشکر فرماندار بهاباد از مردم به پاس حضور در حماسه انتخابات

پيام تقدير و تشکر فرماندار بهاباد از مردم به پاس حضور در حماسه انتخاباتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در پیامی از حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه شهرستان بهاباد در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری  تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام "عباس اقبال" بدین شرح می باشد:

 

بسم ا... الرحمن الرحیم

خداوند متعال را سپاسگزاریم که بار دیگر، شاهد حضور گسترده و حماسی ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار و متدین شهرستان بهاباد در پای صندوق های رأی بودیم.

حماسه بزرگ انتخابات هفتم اسفند، که با وحدت، بصیرت، همدلی و همزبانی اقشار مختلف مردم رقم خورد، ثابت کرد که ملت ایران حافظ دستاوردهای انقلاب به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی(ره) است و با اطاعت از ولایت فقیه و رهنمودهای مقام عظمای ولایت، به میثاقی که با خون شهدا بسته است وفادارند.

بی تردید این حضور عظیم و حماسی می تواند پشتوانه و راهگشای دولت تدبیر و امید در فضای پسابرجام به منظور سرعت بخشیدن به روند توسعه و پیشرفت کشور باشد. مسئولان باید بر خود ببالند که خدمتگزار مردمی ولایت مدار و شهید پروری چون شما هستند که همواره در هر شرایطی، پای دفاع از انقلاب و حفظ شعائر انقلابی و اسلامی با همه وجود ایستاده اید و ادامه دهنده راه شهیدان هستید.

اینجانب به سهم خود از عموم مردم فهیم و شریف شهرستان بهاباد به ویژه خانواده معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، روحانیون، دانشگاهیان، فرهنگیان، کارآفرینان، کسبه، اصناف، بازاریان، نیروهای نظامی و انتظامی و تمام افرادی که با حضور حماسی، وحدت آفرین و هوشیارانه خود در هفتم اسفند حضور چشمگیری در پای صندوق های رأی داشتند و با شرکت خود برگ زرین دیگری در تاریخ این انقلاب ثبت نمودند، تشکر و قدردانی می نمایم.