پنچ حافظ بهابادی در مسابقات حفظ قرآن کریم در شیراز خوش درخشیدند

پنچ حافظ بهابادی در مسابقات حفظ قرآن کریم در شیراز خوش درخشیدندرئیس دارالقرآن خاتم الانبیاء آموزش و پرورش شهرستان بهاباد از درخشش قرآن آموزان بهابادی در مسابقات حفظ قرآن کریم که در استان فارس برگزار شده بود خبر داد.

دهقان زاده گفت:  5 نفر از کار آموزان دارالقرآن خاتم الانبیاء آموزش و پرورش بهاباد که کمتر از 18 ماه موفق به حفظ کل قرآن کریم شده بودند برای شرکت در آزمون شفاهی مؤسسه قرآنی بیت الاحزان به استان فارس رفته و پس از شرکت در آزمون و قبولی هر 5 نفر شرکت کننده در میان استقبال خانواده هایشان و مسئولان شهرستان وارد بهاباد شدند و مورد استقبال قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: این قرآن آموزان با دریافت مدرک معتبر حفظ قرآن کریم می توانند به عنوان مربی با دارالقرآن خاتم الانبیاء بهاباد همکاری کنند.

در این مراسم رئیس آموزش و پرورش و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در سخنانی بر فراگیری قرآن کریم در بین جوانان ونوجوانان تاکید کردند و درخشش این قرآن آموزان را تبریک گفتند و برایشان آرزوی موفقیت نمودند.

گفتنی است خواهران نجمه حداد زاده، فاطمه حداد زاده، مرضیه رضائیان، زهرا و فاطمه فلاح در آزمون شفاهی حفظ قرآن کریم که در شیراز برگزار شده بود شرکت نمودند و مقام آوردند.