پروژه های شهرستان بهاباد در دهه فجر بهاباد افتتاح و به بهره برداری رسید

پروژه های شهرستان بهاباد در دهه فجر بهاباد افتتاح و به بهره برداری رسیدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ عصر امروز پنجشنبه 18بهمن97 همزمان با هفتمین روز دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، 43 پروژه عمرانی، صنعتی، خدماتی و ورزشی با اعتبار1430 میلیارد ریال با حضور استاندار یزد و هیأت همراه، فرماندار بهاباد، مدیران کل ادارات گاز و برق و راهسازی و حمل و نقل جاده ای استان یزد، معاونین فرماندار، بخشداران مرکزی و آسفیچ شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین به بهره برداری رسید.
باند دوم محور بهاباد ـ درب هنز به طول شش کیلومتر و اعتبار 22 میلیارد و پانصد میلیون ریال، افتتاح همزمان چهار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعتبار یک میلیارد و 700 میلیون ریال و آموزشگاه زبان خارجی صدر بهاباد با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ریال از جمله پروژه هایی بود که با حضور استاندار یزد افتتاح شد.
وی همچنین اولین واحد تولیدی نانو هیدوکسی آپاتیت استان یزد با سرمایه گذاری سه میلیارد و پانصد میلیون ریالی شرکت آرون پاد بهاباد که کاربرد آن در دندانپزشکی است و بیشتر در تولید خمیردندان، دهان شویه و آدامس های ترمیم کننده بافت مینا، قرص های ضد پوکی استخوان و کلسیم ساز کاربرد دارد، افتتاح نمود.

کلنگ زنی پروژه های گازرسانی، شبکه خط انتقال برق و شبکه فاضلاب روستایی بخش آسفیچ از پروژه هایی بود که توسط استاندار یزد کلنگ زنی شد.
همچنین جلسه شورای اداری شهرستان و آیین افتتاح همزمان 43 پروژه دهه فجر شهرستان بهاباد در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.
بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی شهرستان و حضور در مراسم میهمانی لاله ها در محل گلزار شهدای بهاباد از دیگر برنامه های استاندار در شهرستان بهاباد بود.