پرستاران بهاباد تجلیل شدند

پرستاران بهاباد تجلیل شدندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، فرماندار بهاباد، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین با حضور در بیمارستان حکیم بهابادی از پرستاران تجلیل نمودند.

فرماندار بهاباد با تبریک این روز به همه پرستاران و با اشاره به اینکه روز پرستار، فرصت مناسبی برای پاسداشت خدمات پرستاران زحمتکش است گفت:شغل پرستاری نماد عطوفت و مهربانی است .

"محمد مهدی خانی زاده بهابادی" با تأکید بر اینکه این قشر زحمتکش در خط مقدم نظام سلامت قرار دارند، خاطرنشان کرد: پرستاران باهدف ارتقاء نظام سلامت در نهایت اخلاص و ایثار شبانه ‌روز مشغول به کار هستند.

وی خاطر نشان کرد: روز پرستار روز افتخار انسان به انسانیت و روز بزرگ مهربانی و عاطفه هاست و باید همواره آنها در پیش مردم و مسئولان گرامی داشته شود.

سرپرست بیمارستان حکیم بهابادی در این آیین گفت: پرستاران از مهمترین نیروهای پرتلاش عرصه بهداشت و درمان جامعه هستند.

"سحرعال شهباز" تصریح کرد: تکریم پرستاران، احترام به همه کسانی است که تمام وجود خود را وقف سلامت مردم می کنند و باید برای تامین نیاز آنها اقدام مناسب انجام داد.

شهرستان بهاباد یک باب بیمارستان دولتی، دو مرکز بهداشتی درمانی، ۱۵ پایگاه سلامت، یک باب آزمایشگاه، یک مرکز اورژانس ۱۱۵ و یک اورژانس فوریت های پزشکی در بخش آسفیچ دارد که به مردم خدمات ارائه می‌کنند.