وظیفه مسئولین خدمت بی منت به مردم است

وظیفه مسئولین خدمت بی منت به مردم استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد صبح امروز سه شنبه 17 مهرماه 97 در مراسم تودیع و معارفه مدیر آبفای بهاباد گفت:  تغییر مسئولین باعث نگرش های جدید مدیریتی می شود و بسترهای لازم برای ایجاد تحول مثبت در خدمت به مردم را به وجود خواهد آورد و آنچه مهم است باید ضمن رعایت قانون، رضایت مردم را جلب نمود که تاکنون در این زمینه مشکلی خاصی نداشته ایم.

"محمدمهدی خانی زاده" با تأکید بر اینکه وظیفه مسئولین خدمت بی منت به مردم است خواستار رفع مشکلات و خواسته های ارباب رجوع شد و افزود: یک مسئول باید در موارد خاص بتواند تصمیمات قاطعانه بگیرد و پیگیر مسائل و مشکلات حوزه کاری خود در ادارات کل استان باشد.

وی با اشاره به ضرورت مدیریت منابع آب، خطاب به مدیر جدید آبفای بهاباد گفت: هدر رفت آب زیاد است و انتظار داریم در هر جایی از سطح شهر، هدر رفت های آب را با کارهای علمی مورد بررسی و نسبت به رفع آن اقدام شود.

مدیرعامل آبفای استان یزد هم با بیان اینکه آن چیزی که ماندگار خواهد بود خدمت به مردم است گفت: نباید کاری انجام دهیم که امید در مردم سلب شود؛ زمان، برای یک مسئول معنایی ندارد و باید در طول ساعت شبانه روز پاسخگو باشد؛ به ویژه در بحث آب که با سلامت و بهداشت مردم در ارتباط است.

"علی اسلامی" باتوجه به خشکسالی های اخیر و کمبود منابع آب شیرین گفت: در چند شهر استان یزد دنبال اجرای طرح جداسازی آب شرب از آب بهداشتی هستیم تا مردم دغدغه تأمین آب شرب را نداشته باشند؛ البته اجرای این طرح ها نیاز به بودجه منابع ملی دارد.

اسلامی همچنین با تأکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب به از استفاده پساب های شهری اشاره نمود و گفت: اجرای فاضلاب شهری به ویژه در دشت هایی که دارای افت سطح آب زیرزمینی هستند از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

گفتنی است فرماندار بهاباد در این مراسم خواستار تهیه طرح مطالعاتی فاضلاب شهری بهاباد شد که مقرر گردید بررسی لازم جهت امکان سنجی اجرای این طرح انجام شود.

همچنین تأمین آب مجتمع دامداری های دهستان جلگه و احداث دو ایستگاه دیگر جهت برداشت مستقیم آب شرب در بهاباد از دیگر مواردی بود که فرماندار بیان داشت.


در پایان این مراسم که معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، بخشدار مرکزی، شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان نیز حضور داشتند از زحمات بیش از دو دهه آقای "اکبر محمدی زاده" در آبفای بهاباد تقدیر و آقای "علیرضا پورخواجه بهابادی" به عنوان مدیر این اداره معرفی شد.