هیچکس نباید حماسه 9 دی را مصادره به مطلوب کند

هیچکس نباید حماسه 9 دی را مصادره به مطلوب کندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه هماهنگی بزرگداشت یوم ا... نهم دی در شهرستان بهاباد با حضور فرماندار و مسئولین ادارات فرهنگی شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه نهم دی حرکتی بود که مردم با بصیرت خود آتش توطئه های دشمنان را خاموش کردند گفت: نهم دی مختص به یک گروه و جناح خاص نیست؛ در این روز همه اقشار مختلف مردم، با بصیرت از حریم ولایت دفاع کردند و برای حفظ نظام اسلامی به میدان آمدند.

عباس اقبال افزود: حوادث قبل از نهم دی آزمون بزرگی برای ملت ایران بود و درس ها و عبرت ها زیادی داشت؛ این روز فرصتی است تا یادمان باشد ملت ما ملتی هوشمند و بیدار است و جایی که کیان انقلاب اسلامی را در خطر ببیند همه خط و خطوط سیاسی کنار گذاشته می شود و مردم علیرغم اختلاف سلیقه سیاسی حماسه می آفریند.

وی با تأکید بر اینکه حماسه نهم دی باید همیشه جاری باشد تصریح کرد: حماسه نهم دی متعلق به همه ملت ایران است و هیچکس نباید این حماسه را مصادره به مطلوب کند؛ این حماسه توسط ملتی خلق شد که هشت سال در مقابل همه مستکبران ایستاد تا انقلابش بماند و توفنده به پیش رود.

در ادامه این نشست در مورد برنامه های گرامیداشت نهم دی بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

گفتنی است همزمان با نهم دی ماه مراسم گرامیداشتی در این روز در محل مسجد جامع بهاباد(ساعت 3 بعد از ظهر) برگزار می شود.