همکاری 600 نفر برای برگزاری انتخابات درشهرستان بهاباد

همکاری 600 نفر برای برگزاری انتخابات درشهرستان بهابادبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ نشست مشترک ستاد انتخابات استان و هیئت های نظارت و بازرسی انتخابات استان با ستادهای شهرستانی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار، معاونين استاندار و فرمانداران سراسر استان برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این ارتباط مستقیم گفت: مردم بهاباد برای خلق حماسه دیگری آماده می شوند تا برگ زرین دیگری را در تاریخ درخشان خود به ثبت برسانند.

عباس اقبال با بیان اینکه انتخابات در شهرستان بهاباد در 23 شعبه اخذ رأی برگزار می شود گفت: دست اندرکاران انتخابات اعم از اعضای شعب اخذ رأی، نیروهای امنیتی و انتظامی، هیئت های اجرای، نظارت و بازرسی حدود 600 نفر هستند که در این امر با ستاد انتخابات شهرستان همکاری می کنند.

وی ادامه داد: جلسات متعدد و بسیار خوبی با هیئت های نظارت، بازرسی و عوامل شعب اخذ رأی برگزار شده است و تعامل خوبی وجود دارد.

رئیس هیئت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان همچنین به برگزاری دوره های مختلف آموزشی برای عوامل برگزار کننده انتخابات اشاره نمود و گفت: جلسات آموزشی اعضای شعب، بازرسین، نمایندگان فرماندار و کاربران شعب اخذ رأی برگزار شده است.

وی افزود: در مانورهایی که در ستاد انتخابات شهرستان برگزار شد کوچکترین مشکل خاصی اعم از سخت افزاری و نرم افزاری نداشتیم.

عباس اقبال به تبلیغات ستادهای انتخاباتی کاندیدای مجلس شورای اسلامی در سطح شهرستان اشاره نمود و گفت: بیشترین تخلفات مربوط به اندازه پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی بود که تذکرات لازم داده شده و مشکلی در این زمینه نداریم.

وی بیان داشت: مردم در شهرستان بهاباد با شور حال خاصی در حال تبلیغ برای کاندیدای مورد نظر خود هستند گفت: فعالیت های تبلیغاتی آنها حکایت از آماده شدن شهرستان بهاباد برای برگزاری انتخاباتی پرشور و گسترده در شهرستان دارد.

اقبال به مشارکت مردم در انتخابات دوره قبل اشاره نمود و گفت: 96 درصد مردم در انتخابات دوره قبل شرکت نموده بودند که امیدواریم در انتخابات هفتم اسفند، 100 درصد واجدین شرایط شرکت نمایند.