همکاری مسئولین و مردم در اجرای کامل پروژه خط انتقال گاز به شهرستان بهاباد بی نظیر بود / مردم بهاباد زمستان امسال را بدون دغدغه سپری می کنند

همکاری مسئولین و مردم در اجرای کامل پروژه خط انتقال گاز به شهرستان بهاباد بی نظیر بود / مردم بهاباد زمستان امسال را بدون دغدغه سپری می کنندمدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران که در مراسم رسمی بهره برداری از پروژه خط انتقال گاز به شهرستان بهاباد و پروژه گازرسانی به شهر بهاباد اظهار داشت: پروژه های خطوط لوله از جمله پروژه های سخت و دشواری هستند به لحاظ مسائل اجرایی، بر همین اساس برای گازرسانی به شهر بهاباد نیز از مناطق صعب العبور بسیاری از جمله معادن، کوه ها و ریل قطار با کمک مردم و مسئولین عبور کردیم و با وجود شرایط سخت و پیچیده آن را به اتمام رساندیم.


"حسن منتظر تربتی" افزود: این خطوط در دل خاک پنهان می شوند و به چشم مردم نمی آیند، اما نتیجه آن را در منازل خود مشاهده می کنند.

وی گفت: هزینه اولیه این کار با همکاری معدن داران و مسئولان استانی تأمین شد و  پس از آن نیز با تمهیدات شرکت ملی گاز ایران تمام هزینه ها که یکی از دغدغه دولت است از سوی این شرکت تامین شد و خوشبختانه امروز این پروژه افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز اظهار کرد: در پروژه های خط لوله همه سختی ها را به خاطر چشیدن طعم شیرین روز بهره برداری تحمل می کنیم.

وی ادامه داد: با همکاری مردم و معدن داران ایمنی کامل در روند اجرای طرح گازرسانی به بهاباد رعایت شده و امیدواریم در چهار ساله دولت دوازدهم تمامی شهرهای باقی مانده در کشور با ایمنی کامل به شبکه سراسری گاز متصل شوند.

 

تربتی تصریح کرد: بهاباد از نقاط سردسیر استان یزد است به همین دلیل اطمینان داریم مردم این شهر با رسیدن گاز به منازلشان ظرف مدت ده روز آینده، با اطمینان خاطر می توانند زمستان امسال را بدون دغدغه سپری کنند.