همه ملت ایران بر حضور در پای صندوق های رأی اتفاق نظر دارند

همه ملت ایران بر حضور در پای صندوق های رأی اتفاق نظر دارندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح بهاباد با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین ادارات و نهادها در محل فرماندهی انتظامی برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک ایام ا... دهه مبارک فجر گفت: امروز ایران اسلامی در اوج قدرت نظامی و سیاسی قرار دارد.

عباس اقبال با اشاره به مذاکرات هسته ای و تسلیم شدن استکبار جهانی در برابر اراده ملت ایران گفت: ملت ایران به عنوان یک کشور پیشرفته در مقابل زیاده خواهی دشمن مقاومت کرد؛ اگر ملت ایران بصیرت نداشت پشت میز مذاکره امتیازات زیادی باید به آمریکا می دادیم.

رئیس شورای تأمین شهرسان بهاباد ضمن تشکر از تلاش های نیروی انتظامی شهرستان جهت حفظ نظم و امنیت در منطقه به فعالیت چند روز گذشته این نیرو در بحث برخورد با سوداگران مرگ اشاره نمود و گفت: با تلاش جان برکفان نیروی انتظامی و با اشراف اطلاعاتی جلوی یک کاروان حمل مواد مخدر گرفته شد.

اقبال ادامه داد: نیروی انتظامی موفق شد دو خودرو که از استان های همجوار آمدند و حامل 100 کیلوگرم مواد مخدر بودند بدون اینکه آرامش مردم بهم بخورد و کوچکترین آسیبی به نیروها برسد آنها را توقیف کنند؛ با این عملیات موفق آمیز، سوداگران مرگ فهمیدند این منطقه، منطقه ای نیست که کسی بتوانند با مواد مخدر از آن عبور کند.

وی در بخش دیگر سخنان خود با تأکید بر اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور مردم در این دو رویداد مهم شانه پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی و باعث یأس و نومیدی دشمنان نظام و انقلاب می شود و ان شاءا... در راهپیمایی 22 بهمن یکبار دیگر نشان خواهیم داد که ما یک ملت زنده هستیم.

اقبال همچنین در خصوص انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: بحمد ا... تعامل بسیار خوبی بین دولت و شورای نگهبان وجود دارد و همه ملت ایران بر حضور در پای صندوق های رأی اتفاق نظر دارند.

فرماندار بهاباد خطاب به مسئولین ادرات شهرستان گفت: مسئولین باید تمام توان خود را برای پیشرفت کشور بکار ببندند؛ هنوز منطقه ما خیلی عقب ماندگی و مشکلات دارد؛ باید مردانه وارد شوند و بدون هیچگونه کوتاهی و به خاطر خدا مشکلات مردم را پیگیری و حل نمایند.

وی در ادامه در خصوص اقتدار نیروی دریایی و ناوهای ایران در آبهای چین و هند، دستیابی به تکنولوژی ساخت سلاح های پیشرفته و تجاوز آمریکا به مرزهای آبی ایران مطالبی را بیان نمود.