همه اقدامات عوامل ستاد انتخابات بایستی رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد

همه اقدامات عوامل ستاد انتخابات بایستی رضایتمندی مردم را در پی داشته باشدبه گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد؛ همایش توجیهی آموزشی عوامل اجرایی شعب اخذ رأی شهرستان بهاباد شنبه شب مرخ 26 بهمن ماه 98 باحضور فرماندار بهاباد، رئیس هیت نظارت بر انتخابات شهرستان ، رئیس ستاد انتخابات، شهرستان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و کلیه عوامل اجرایی شعب اخذ رأی در محل مجتمع فرهنگی، هنری ملاعبدالله بهابادی بهاباد برگزارشد .

فرماندار و رئیس هیأت اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بهاباد یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران را برگزاری انتخابات و مشارکت مردم در امور خود برشمرد و گفت: انتخابات به عنوان عالی ترين مظهر حضور مردم در عرصه سياسی و مهمترين مجرای تحقق حاكميت مردم است.

"محمدمهدی خانی زاده" با تأکید بر اینکه ما مجریان انتخابات وظیفه داریم باتوجه فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرمودند رأی مردم حق الناس است گفت: انتخابات را باید بدون هرگونه حاشیه و بدون طرفداری خاصی از نامزدی، در کمال صحت و سلامت برگزار کنیم.

وی با تأکید بر جلب اعتماد مردم در برگزاری انتخابات گفت: همه اقدامات عوامل ستاد انتخابات بایستی رضایتمندی مردم در پی داشته باشد؛ یکی از وظایف عوامل اجرایی انتخابات این است که با جلب اعتماد مردم، زمینه مشارکت مردم را در امر انتخابات فراهم نمایند تا این انتخابات در کمال صحت و سلامت برگزار شد.

فرماندار بهاباد به نقش تعامل هیأت اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات در برگزاری انتخابات پرداخت و گفت:  از شروع انتخابات این تعامل همراه با هیأت نظارت برقرار می شود؛ لذا تا پایان انتخابات از همه درخواست دارم با این تعامل و براساس مر قانون برگزار شود.

خانی زاده حضور حداکثری در انتخابات را عامل خنثی سازی توطئه های دشمنان دانست و گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند انتخابات سنگر نظام است و لذا هر برگ رأی مردم، عظمت نظام و وفاداری ملت ایران را به انقلاب نشان می دهد.

در ادامه این همایش، آموزش های مربوطه در زمینه روند برگزاری انتخابات، وظایف عوامل اجرایی انتخابات در روز اخذ رأی و قوانین و مقررات انتخابات توسط رئیس ستاد انتخابات شهرستان ارائه گردید.