همایش مدیران شرکت توزیع برق استان یزد در بهاباد برگزار شد

همایش مدیران شرکت توزیع برق استان یزد در بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همایش مدیران شرکت توزیع برق استان یزد باحضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد، سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان و جمعی از معاونین و مدیرانی از شرکت توزیع نیروی برق استان در محل سالن چند منظوره مدیریت برق بهاباد که همزمان با این همایش افتتاح شد برگزار گردید.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد در این مراسم ضمن تشکر از تلاش های مجموعه شرکت توزیع برق در خدمات رسانی به مردم به بیان مشکلاتی در توزیع برق و شبکه های فرسوده موجود پرداخت.

"محمد هوشمند" با بیان اینکه شهرستان بهاباد منطقه ای دور افتاده از مرکز استان است خواستار توجه و تلاش بیشتر در رفع مشکلات زيرساخت های شبکه برق به ویژه در بخش آسفیچ شد تا زمينه توسعه برق اين شهرستان بيش از پيش فراهم شود.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان در این همایش با بیان اینکه همه چاه های کشاورزی شهرستان بهاباد از برق پایدار برخوردارند گفت: به طور متوسط قدرت مصرفی برق هریک از چاه های کشاورزی منطقه 21.6 کیلو وات است و این موضوع نقش مشارکت آنان در همکاری برنامه های پیک بار را دوچندان می کند.

"آرش نواب" به مجموع 66 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف شهرستان بهاباد اشاره ای داشت و خاطرنشان کرد: شهرستان بهاباد با تبدیل 68 درصد شبکه ها از سیم مسی به کابل خودنگهدار در جایگاه خوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه از 9200 مشترک برق شهرستان بهاباد، 7697 مشترک آن خانگی است گفت: مقدار متوسط خاموشی به هرمشترک بهابادی در طور سال به ازای هر مشترک 88 دقیقه است که این رقم بسیار مطلوبی است.

نواب همچنین تعداد پست های برق شهرستان بهاباد را 319 پست به قدرت 23 هزار و 720 کیوولت آمپر اعلام کرد و گفت: در شش ماهه نخست سال هفت پست جدید به ظرفیت 1.5 کیلوولت آمپر به مجموعه ظرفیت برق شهرستان افزوده شده است.

در این نشست "سیدمحمدمهدی حسینی پور" مدیر برق شهرستان بهاباد به بیان عملکرد یک ساله مجموعه تحت سرپرستی خود پرداخت.