همایش تجلیل از برترین های کنکور 93 بهاباد برگزار شد

همایش تجلیل از برترین های کنکور 93 بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال ۹۳ شهرستان بهاباد با حضور امام جمعه، فرماندار بهاباد، معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و جمعی از مسئولان، مدیران مدارس، دانشجویان و خانواده شان در محل سالن مجتمع فرهنگی هنری ملا عبدالله بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس و امام شهیدان با اشاره به اينکه علم و دانش ميراث گرانبهایی هستند و سرچشمه همه فضائل علم و دانش است گفت: سخنان بی شماری درباره اهيمت علم و داشن بيان شده است و اين سخنان نشان از اين دارد که علم و دانش يک معقوله مهم در جامعه است. 

"عباس اقبال" انقلاب اسلامی را منشاء دانش و علم در کشور دانست و با بیان اینکه نظام پلید شاهنشاهی، پایه های حکومت خود را بر ظلم، ستم، جهل و نادانی پایه گذاری کرده بود گفت: جمهوری اسلامی پایه های حکومت الهی خود را، بر پایۀ علم، دانش و فناوری گذاشت و امروز ما شاهد هستیم که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، عرصه ها و فضاهای فرهنگی و دانشگاهی، بیش از پیش توسعه پیدا کرد.

در ادامه معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان یزد گفت: دانشجویان باید رشته هایی را انتخاب کنند که در شهرستان مورد نیاز است و نیازی نباشد تا از استان آورده شود. وی گفت: ما در آموزش و پرورش باید براساس مدیریت فرآیندمدار کار کنیم تا به آنچه که می توانیم دست یابیم.

"علی دهقان بهابادی" به راهبرد نگاه نو در مدارس اشاره کرد و گفت: راهبرد نگاه نو باید به مدرسه داشته باشیم و آن فضاهایی که قدیم در مدارس بود باید کنار گذاشته شود؛ دانش آموزان باید از فضاهای مجازی از راه درست استفاده کنند.

وی در ادامه این مراسم پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد را به مناسبت تجلیل از نفرات برتر کنکور 93 قرائت نمود.

در این مراسم از زحمات سرکار خانم دکتر بی بی سادات رضی بهابادی دکترای علوم قرآنی و عضو و استاد دانشگاه الزهراء(س) تهران که یکی از نخبگان بهابادی به حساب می آید با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

در پایان با اهدای لوح تقدیر و جوایزی از برترین های کنکور سال 93 شهرستان بهاباد تجلیل شد.