همایش اقتدار بسیجیان شهرستان بهاباد برگزار شد

همایش اقتدار بسیجیان شهرستان بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همایش اقتدار بسیجیان شهرستان بهاباد دوشنبه شب همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج  مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی(ره) با حضور فرماندار بهاباد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، جمعی از بسیجیان و مسئولان ادارات و نهادها و روحانیون و طلاب بسیجی در سالن مقبره علامه ملاعبدالله بهابادی برگزار شد.

امام جمعه بهاباد در این مراسم با اشاره به حضور بسیجیان در عرصه های اقتصادی، فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی جامعه ، گفت: بسیج به عنوان یک تشکل مردمی ولایتمدار بهترین مدافع اسلام و انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ابراهیمی بشکانی افزود: امروز امواج خروشان انقلاب و تفکر ناب بسیجی در دنیا، به عنوان یک موج زنده روبه جلو حضوری افتخارآفرین دارد و تحقق این امر سبب خشم استکبار جهانی شده است.

وی اظهار داشت: بسیج از بدو پیروزی انقلاب تاکنون در عرصه های مختلف به بهترین شکل ممکن در خدمت مردم و اقتدار بیشتر نظام بود و نباید خدمات و جان فشانی های بسیجیان را در راستای دفاع از انقلاب فراموش کنیم.

سخنران این مراسم با بیان اینکه امروز بسیج به عنوان یک ارزش برای مردم شناخته شده است، افزود: پشتیبانی از مستضعفان، استکبارستیزی از شاخصه های دیگر آنهاست .

حجت الاسلام  بشکانی با اشاره به اینکه شاهراه رسیدن به اهداف بلند انقلاب، بازگشت به فرهنگ بسیجی و حاکمیت تفکر بسیجیان در همه عرصه هاست، یادآور شد: ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه به ویژه در میان نسل جوان، برای حفظ روحیه جهاد، شهادت، ایستادگی و استقامت در برابر سختی ها ، لازم و ضروری است.

ابراهیمی بشکانی بابیان اینکه امروز شاهد آن هستیم که تفکر بسیجی مرزها را درنوردیده است، افزود: امروز شاهد آن هستیم، آمریکا و آل سعود و هم پیمانانشان در یمن فاجعه انسانی درست می کنند و امروز وظیفه ما به عنوان یک مسلمان حمایت از این مردم است و این نوید را خواهیم داد که یمن پیروز خواهد شد .