هشت سال جنگ تحمیلی، درخشان ترين حماسه دفاع از کشور

هشت سال جنگ تحمیلی، درخشان ترين حماسه دفاع از کشوربه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ دومین نشست هماهنگی برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان بهاباد به منظور جمع بندی برنامه های پیشنهادی صبح امروز چهارشنبه 27/6/98 با حضور فرماندار بهاباد، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، بخشداران مرکزی و آسفیچ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان و مسئولین مربوطه در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه ارزش های هشت سال دفاع مقدس را بسیار حائز اهمیت عنوان و گفت: هشت سال جنگ تحمیلی از درخشان ترين حماسه دفاع از کشور است.

"محمدمهدی خانی زاده: با تأکید بر اینکه برنامه ها باید پرمحتوا و مفید برنامه ریزی شود گفت: می طلبد ضمن توجه به کیفیت بخشی به برنامه ها، با استفاده از شیوه های جدید و با انسجام بیشتری به تبیین این ارزش ها به ویژه برای نسل جوان پرداخته شود.

غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدا، روایتگری چند عملیات دفاع مقدس و حماسه آفرینی رزمندگان بهاباد، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی و همایش پیاده روی خانوادگی، دیدار با خانواده شهدای دفاع مقدس، برگزاری همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت، برگزاری نشست های بصیرتی و حلقه های صالحین و نواختن زنگ مهر و مقاومت از برخی برنامه های شاخص است که در سطح شهرستان اجرا می شود.