نمایندگان فرماندار از جانبداری نامزدهای مجلس پرهیز کنند

نمایندگان فرماندار از جانبداری نامزدهای مجلس پرهیز کنندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ آخرین جلسه توجیهی آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح امروز چهارشنبه 30 بهمن 98 با حضور فرماندار، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و دبیر ستاد انتخابات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار و رییس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان بهاباد در این جلسه با تأکید بر اهتمام اجرای قوانین و هماهنگی بین اعضای شعبه و عوامل هیات نظارت گفت: مسئولیت شعبه اخذ رأی با نمایندگان فرماندار است و آنها باید با حساسیت بالا و به دور از هرگونه شائبه تبلیغاتی به وظایف قانونی خود عمل کنند.

"محمدمهدی خانی زاده" اضافه کرد: تشریح مسئولیت و اقدامات نمایندگان فرمانداری در کتابچه ویژه انتخابات ذکر شده است و کتابچه را با دقت مطالعه  کنند تا در روز اخذ رأی، مشکلی برای شعبه پیش نیاید.

وی باتوجه به شعار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی "گام دوم انقلاب، امانتداری، بی طرفی و انسجام ملی" تأکید کرد: عوامل اجرایی شعب اخذ رأی تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند به کار گیرند.

رییس ستاد انتخابات بهاباد تاکید کرد: نمایندگان فرمانداری باید در نهایت اصل بی طرفی، سلامت، اجرای قانون و حق الناس دانستن رأی مردم در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و قانونمند حداکثر تلاش خود را به کار گیرند.

"حسین زینلی" برگزاری انتخابات با شکوه و حضور حداکثری مردم را از تأکیدات مقام معظم رهبری دانست و خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات سالم در گرو انتخاب نمایندگان با تجربه فرمانداری در شعبه های اخذ رأی است و نمایندگان فرمانداری به عنوان امین مردم باید اصل بی طرفی را رعایت کنند.

در این نشست مراحل و اقدامات مود نیاز در روز اخذ، برای نمایندگان فرماندار توسط دبیر ستاد انتخابات و مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان به صورت آموزش هایی ارائه شد.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفندماه98 در 23 شعبه اخذ رأی شهرستان بهاباد برگزار خواهد شد.