نمایشگاه آثار هنرجویان هنرستان کاردانش الزهرا(س) بهاباد افتتاح شد

نمایشگاه آثار هنرجویان هنرستان کاردانش الزهرا(س) بهاباد افتتاح شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز دوشنبه 3 اردیبهشت97 نمایشگاه محصولات هنری هنرجویان هنرستان کار و دانش الزهرا(س) بهاباد با حضور فرماندار، شورای اسلامی شهر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و تعدادی از مسئولین به مناسبت هفته مشاغل افتتاح شد.

 

فرماندار بهاباد در حاشیه بازدید از این نمایشگاه با اشاره به شعار امسال و اینکه خرید از کالای ایرانی تنها یک بخش از حمایت ها است بر معرفی و عرضه عمومی آثار هنرجویان تأکید نمود.

 

مهندس"محمدمهدی خانی زاده" برگزاری اینگونه نمایشگاه ها را فرصتی برای هنرجویان دانست تا آثار هنری خود  را به مردم معرفی کنند.

 

وی با تقدیر از هنر آموزان، مربیان و هنرجویانی که در زمینه برگزاری این نمایشگاه تلاش نموده اند بر حمایت از دست ساخته ها و ایجاد زمینه عرضه عمومی و دائمی آثار این هنرجویان تأکید نمود و تصریح کرد: باید با برقراری ارتباط با اصناف، آثار و تولیدات این هنرجویان به شهروندان عرضه شود.

 

گفتنی است در این نمایشگاه که با هدف تبیین جایگاه هنرستان های کار و دانش، توسعه بازار اشتغال و معرفی توانمندی های هنرجویان افتتاح گردید، آثار بیش از 60 نفر از هنرجویان در زمینه های تربیت کودک، شبکه و نرم افزار رایانه، آموزش خانواده، صنایع دستی، آشپزی و غذاهای محلی به نمایش گذاشته شده است.

 

این نمایشگاه به مدت یک هفته از ساعت 8 صبح الی 14 در محل این هنرستان برای بازدید علاقمندان دایر می باشد.