نشست هم اندیشی فرماندار بهاباد با فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهرستان برگزار شد

نشست هم اندیشی فرماندار بهاباد با فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهرستان برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با هفته دولت، نشست هم اندیشی فرماندار بهاباد با فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهرستان باحضور امام جمعه موقت بهاباد، معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی، شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد هدف از برگزاری این جلسه را استفاده از راهکارها و پیشنهادات سازنده اقشار مختلف مردم برای حل مسائل کلان شهرستان عنوان نمود تا با ارائه راهکارهای عملیاتی، موانع توسعه و پیشرفت شهرستان را از سر راه برداریم.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: قطعاً دغدغه فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهرستان، حل مشکلات مردم است و لذا در این راستا از کمک و همفکری آنها در پیشبرد اهداف متعالی شهرستان استقبال می کنیم.

وی با اشاره به اینکه مردم شهرستان بهاباد همواره به انقلاب اسلامی و ارزش های آن متعهد بوده اند گفت: به رغم وجود اختلاف سلیقه ها، شاهد وحدت و همدلی مثال زدنی در بهاباد به ویژه در چند سال اخیر هستیم که موجب پیشرفت شهرستان شده است.

خانی زاده در بخش دیگر سخنان خود با بیان برخی اقدامات انجام شده و در دست اجرای شهرستان گفت: باتوجه به وضعیت اقتصادی کشور، کارهای بسیار خوبی در شهرستان انجام شده که اکثر آنها مشهود است و تا پایان سالجاری شاهد تحول اساسی در شهر و روستاها از جمله در زیرساخت های گردشگری، بهداشت و راه خواهیم بود.

امام جمعه موقت بهاباد با بیان اینکه عملکرد مسئولین در جلب رضایت مردم خیلی مهم است بر حضور مسئولین در بین مردم و ارائه گزارش عملکرد به آنها تأکید نمود و گفت: عملکرد پایین مسئولین باعث دلسردی مردم می شود.

حجة الاسلام و المسلمین "محمدعلی اخوان" افزود: هرکس در جایگاه خدمتگزاری به مردم قرار می گیرد باید بر اساس تعهد و نوع خدمت، جلب رضایت مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر بهاباد استفاده از خرد جمعی را بسیار مهم دانست و گفت: باید فرهنگ پیشنهاد را در شهرستان فعال کنیم؛ انتقاد، سازنده و بجاست اما اگر نقدی هم صورت می گیرد باید نکات مثبت و منفی آن گفته شود.

"سیدمحمود میرابوالقاسمی" با اشاره به حقوق شهروندی افزود: شهروندان و دولت نسبت به هم وظایفی دارند؛ یک سری وظایف و همکاری است که باید از طرف مردم هم صورت گیرد و لذا تقویت فرهنگ شهر نشینی ضروری است. 

در ادامه اعضای حاضر در این نشست صمیمی، مطالبی درخصوص مشکلات موجود، پیشنهادات و راهکارهایی برای توسعه فعالیت های مختلف در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی شهرستان بیان نمودند.