نشست هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن در بهاباد برگزار شد/ مردم بهاباد اتحاد ملی را پرشورتر از سال های قبل به نمایش خواهند گذاشت

نشست هماهنگی راهپیمایی 22 بهمن در بهاباد برگزار شد/ مردم بهاباد اتحاد ملی را پرشورتر از سال های قبل به نمایش خواهند گذاشتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز یکشنبه 21 بهمن97 نشستی به منظور انجام آخرین هماهنگی ها و برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان بهاباد با حضور امام جمعه، فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این نشست با تبریک 22 بهمن و تسلیت ایام فاطمیه(س) از مردم شریف، ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان برای حضور در راهپیمایی دعوت کرد.

"محمدمهدی خانی زاده" افزود: این روز تاریخی سرآغازی زیبا از فصل حیات ملت است چنانکه مقام‌ معظم رهبری فرمودند، این روز مظهر اقتدار ملی و نشان دهنده عزم عمومی ملت ایران است.

وی خاطرنشان کرد: قشرهای مختلف مردم شهرستان بهاباد با شرکت در این راهپیمایی بار دیگر با آرمان های شهدا، امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق می کنند و هم صدا با هموطنان خود، اتحاد ملی را پرشورتر از سال های قبل به نمایش خواهند گذاشت.

خانی زاده گفت: مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن در شهر بهاباد ساعت 30: 10 صبح از مسجد انقلاب تا مسجد جامع برگزار و حجة الاسلام "حسن دهقان" رئیس عقیدتی سیاسی دانشگاه عالی دفاع ملی در جمع مردم سخنرانی می کند.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه این مراسم در هشت منطقه شهری و روستایی شهرستان برگزار می شود گفت: راهپیمایی 22 بهمن در روستاهای کریم آباد، کویجان، بنستان، علی آباد، وحدت آباد، بخش های مرکزی و آسفیچ ساعت 10 صبح از مساجد جامع هر منطقه به سمت گلزار شهدای آن روستا انجام می شود.

همچنین توسط تشکل های مردم نهاد برنامه های فرهنگی و هنری شامل نمایشگاه عکس، مسابقه عکاسی و نقاشی و توزیع بسته های فرهنگی و نیز ایستگاه های صلواتی در مسیر راهپیمایی پیش بینی شده است.