نشست رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران بهاباد با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری به مناسبت هفته دولت برگزار شد

نشست رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران بهاباد با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری به مناسبت هفته دولت برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ نشست رؤسای شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان بهاباد با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری، فرماندار، بخشداران مرکزی و آسفیچ و دهیاران به مناسبت هفته دولت در محل فرمانداری بهاباد تشکیل شد.

در این نشست فرماندار بهاباد با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه(س) در سخنانی با اشاره به درآمد پایدار برای روستاها بر پرداخت مالیات بر ارزش افزوده توسط شرکت ها و کارگاه هایی که در شهرستان وجود دارد تأکید کرد تا با پرداخت آن بعضی از مشکلات حل گردد.

عباس اقبال همچنین عمده ترین مشکلات روستاهای شهرستان بهاباد را آب، برق و راه دانست و افزود: مردم به این دولت امیدوارند و خواستار پیگیری و رفع این مشکلات توسط مدیران استانی و کشوری شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری با تبریک هفته دولت گفت: حفظ کویر بهاباد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و مردم نگهبان کویر هستند و شأن و کرامت مردم باید حفظ شود.

هادی مقیمی بر اشتغال پایدار در روستاها تأکید کرد و افزود: اشتغال ضامن زنده بودن و پایداری روستاها است زیرا ایجاد اشتغال برای جوانان در روستاها باعث می شود جمعیت روستاها حفظ شود و از مهاجرت بی رویه به شهرها جلوگیری شود.

وی همچنین بر حفظ و هویت بافت تاریخی روستاها و اصلاح میادین روستاهایی که مشکل ترافیکی ایجاد کرده تأکید نمود و گفت: امیدواریم در این دولت تدبیر و امید مشکلات تمامی روستاها حل گردد.

در ادامه این جلسه تعدادی از رؤسای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران مشکلات روستای خود را بیان و خواستار رفع مشکلات شدند.