نخستین مانور بهینه سازی شبکه برق در بهاباد برگزار شد

نخستین مانور بهینه سازی شبکه برق در بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ باحضور معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد، مدیر توزیع برق شهرستان بهاباد و جمعی از تکنسین ها و اکیپ های پیمانکاری شرکت توزیع برق، مانور بهینه سازی شبکه برق تعدادی از روستاهای بخش مرکزی بهاباد به مدت 48 ساعت برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد گفت: این مانور با هدف کاهش خاموشی های تعدادی از روستاهای بخش مرکزی بهاباد که از پست فوق توزیع کوشک تغذیه می شوند از جمله سنجدک، زارکوئیه، پرک و اسفنگ برگزار شد.

"حسین دشتی" افزود: در این مانور، توسط 30 نفر از برقکاران و پیمانکاران شرکت توزیع برق شهرستان بهاباد در قالب اکیپ های دو نفره، تعداد 1000 عدد مقره سرامیکی، با نوع سیلیکونی تعویض و رابط های بین فیدری اصلاح گردید و با توجه به صاعقه خیز بودن کوهستان های منطقه، چهار مجموعه برقگیر نیز نصب گردید.

مدیر شرکت توزیع برق شهرستان بهاباد گفت: این مانور به لحاظ گستردگی منطقه و بهره گیری از توان داخلی پیمانکار شهرستان به عنوان نخستین مانور عملیاتی در سطح استان یزد به شمار می رود.

" سیدمهدی حسینی پور" هزینه اجرای این مانور بهینه سازی شبکه را افزون بر یک هزار و 500 میلیون ریال اعلام کرد و یادآور شد: مانور ضربتی دیگری در پاییز امسال و در قالب مانور بحران با حضور شماری از نیروهای عملیاتی در شهرستان بهاباد برنامه ریزی شده است.