نخستین المپیاد ورزشی همگانی شهرستان بهاباد همراه با همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شروع شد

نخستین المپیاد ورزشی همگانی شهرستان بهاباد همراه با همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شروع شدبه مناسبت گرامی داشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ایام الله دهه فجر افتتاحیه نخستین المپیاد ورزشی شهرستان بهاباد همرا با همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی شروع شد.

شرکت کنتدگان در این همایش مسیر گلزار شهدای گمنام و میدان فاطمیه محمدآباد و بلوار شهدای جلیلی را پیاده طی نمودند تا به پارک طوبی محل پایان همایش پیاده روی رسیدند.

"محمدجواد قاسمی" رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهاباد در حاشیه این همایش بزرگ گفت: نخستین المپیاد همگانی در کشور و به صورت مجزا در شهرستان بهاباد برگزارشد که با حضور چشمگیر مردم شهرستان همراه بود.

وی هدف از برگزاری المپیاد ورزشی همگانی در بهاباد را ترویج و توسعه ورزش همگانی دانست و افزود: در برگزاری این المپیاد، هیات های ورزش همگانی، فوتبال، بسکتبال، روستایی و پرورش اندام و والیبال همکاری خواهند داشت.

رئیس اداره ورزش وجوانان بهاباد خاطرنشان کرد: علاقمندان در این المپیاد می توانند در  رشته  های ورزشی از جمله طناب زنی، دارت، بسکتبال، طناب کشی، والیبال و بازی های بومی محلی و ... شرکت کرده و به رقابت با حریفان بپردازند.