موزه تاریخ آموزش و پرورش شهرستان بهاباد افتتاح شد

موزه تاریخ آموزش و پرورش شهرستان بهاباد افتتاح شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ موزه تاریخ آموزش و پرورش شهرستان بهاباد صبح امروز با حضور فرماندار، اعضاء شورای اسلامی شهر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان و جمعی مسئولین و پیشکسوتان فرهنگی افتتاح و به بهربرداری رسید.


این موزه که به تاریخ یکصد ساله آموزش و پرورش در شهرستان بهاباد می پردازد از بخش های مختلفی همچون کلاس شهدای دانش آموز، وسایل کمک آموزشی قدیمی، سمعی و بصری تشکیل و تصاویری از اسناد، مدارس قدیمی و دانش آموزان به نمایش گذاشته شده است .


"حسن عبداللهیان" مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهاباد با اشاره به جایگاه علمی و فرهنگی شهرستان بهاباد، علما و فرهیختگان این دیار که در گذر تاریخ خدمات ارزنده ای را به تعلیم و تربیت این شهرستان عرضه داشته اند گفت: تشکیل چنین موزه ای جهت حراست از مفاخر گذشته و ادامه راه تكامل و مسیر پویایی فرهنگ درخشان آن ضروری است.


این موزه در محل ساختمان سابق دانشگاه آزاد اسلامی بهاباد واقع درخیابان امام خمینی (ره) - کوچه شهدای جلیلی - جنب دبیرستان پسرانه ابن سینا می باشد و در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 17 الی 20 برای بازدید عموم دایر است.