مهم ترین عامل بقای انقلاب ولایت محوری است/ بیش از 140 برنامه در دهه فجر اجرا می شود

مهم ترین عامل بقای انقلاب ولایت محوری است/ بیش از 140 برنامه در دهه فجر اجرا می شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ دومین جلسه جلسه ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد با ریاست فرماندار و با حضور رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد و مسئولین کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان به منظور جمع بندی نهایی برنامه های دهه فجر در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه با بیان اینکه در آستانه سی و هشتیمن سالگرد پیروی انقلاب هستیم گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل به نظام تأثیر گذار در سراسر جهان شده است و علی رغم همه مشکلاتی که دشمنان به اشکال مختلف بر سر راه این انقلاب ایجاد کردند این انقلاب همچنان محکم و استوار به راه خود ادامه می دهد.

عباس اقبال به صادر شدن این انقلاب به جهان اشاره نمود و گفت: صادر شدن این انقلاب به جهان بر می گردد به انگیزه ای که امام راحل و مردم برای این انقلاب داشتند که این انگیزه قیام  لله یعنی حرکت برای خدا بود؛ لذا حرکتی که برای خدا باشد ماندگار است و از بین رفتنی نیست.

وی به اقتدار کشور ایران در منطقه و اینکه دشمنان گاهی در سخنان خود به اقتدار ملت ایران اعتراف دارند به موسسه آمریکایی هادسن اشاره نمود و گفت: این مؤسسه در فهرست سالانه خود رسماً ایران را جزء هشت کشور قدرتمند جهان قرار داده است.

اقبال خاطرنشان کرد: مهم ترین عامل بقای انقلاب ولایت محوری است؛ وقتی مردم زیر لوای ولایت با هم متحد باشند هیچ قدرت خارجی نمی تواند آنها را شکست دهد.  

وی به پیشرفت کشور بعد از انقلاب اشاره نمود و گفت: ایران جزء کشورهای جهان سوم بود و بعد از انقلاب ملت ایران با خوباوری توانست در تمام عرصه های پزشکی، علمی، صنعتی، سیاسی و نظامی پیشرفت کند و این چیز کمی نیست و باید قدر آن را بدانیم.  

اقبال به وجود اختلاف سلایق در کشور اشاره نمود و گفت: همین اختلاف سلیقه ای که وجود دارد به برکت انقلاب است که باعث پیشرفت کشور می شود البته همه باید مواظب باشیم این اختلاف سلیقه که نعمت است باعث از بین رفتن وحدت و همدلی در کشور نشود.  

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد در بخش دیگر سخنان خود با تأکید بر اینکه جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید توسط مردم برگزار شود و ستاد هه فجر فقط ناظر و هماهنگ کننده برنامه ها باشد گفت: امسال اکثریت برنامه های دهه فجر توسط مردم و سازمان های مردم نهاد اجرا می شود.  

عباس اقبال با بیان اینکه برنامه های دهه فجر هرسال با شکوه تر از سال قبل برگزار می شود بر اجرای جشن های گرامیداشت دهه مبارک فجر با شور و نشاط و رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی تأکید نمود.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:

دشمن پیشرفت ها را سیاه نمایی می کند تا با ایجاد تفرقه، مردم را از انقلاب مأیوس کند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در این جلسه با اشاره به اهمیت بزرگداشت ایام دهه فجر بر بازخوانی رویدادهای انقلاب برای نسل جدید تأکید نمود و گفت: انقلاب اسلامی هدف الهی و رهبر الهی داشت و مبنای آن قرآن کریم بود؛ حضرت امام خمینی(ره) با تمام وجود می خواستند فرامین قرآن در کشور حاکم شود و حضور مردم در صحنه موجب صدور و تثبیت انقلاب اسلامی شد.  

حجت الاسلام والمسلمین محمد فخرالدینی خدا محوری، بصیرت افزایی و وحدت را از ویژگی های انقلاب اسلامی عنوان نمود و گفت: دشمنان پیشرفت ها و هرکاری که ایران انجام می دهد نسبت به آن سیاه نمایی می کند تا با ایجاد تفرقه، مردم را از انقلاب مأیوس کنند.

وی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را شعار اصلی انقلاب دانست و ابراز داشت: راه مقابله با توطئه های دشمنان برگزاری نشست های بصیرتی و بیان دستاورد های انقلاب است.

حجت الاسلام فخرالدینی با اشاره به سخنی از حضرت امام خمینی(ره) که فرمودند این انقلاب سرآغاز برچیده شدن دستگاه ستمگری طاغوتیان و سرآغاز حکومت ا. . .  بر جهان است گفت: اکنون این انقلاب توفنده وارد آمریکا شده است و قطعاً پرچم انقلاب به دست حضرت مهدی (عج) سپرده خواهد شد.  

فخرالدینی از آمادگی مردم استان یزد برای برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر خبر داد و افزود: در طول این دهه گلزار شهدای 320 نقطه از استان توسط مردم غبارروبی و عطرافشانی می شود.

وی ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن ادامه داد: راهپیمایی 22 بهمن هم در 70 مکان شهر و روستا در سراسر استان برگزار می‌شود.

 

دبیر ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد:

بیش از 140 برنامه در دهه فجر اجرا می شود

دبیر ستاد دهه فجر شهرستان بهاباد در ادامه جلسه به بیان برنامه های دهه پرداخت و گفت: در دهه فجر امسال بیش از 140 برنامه با مشارکت مردم برگزار می شود.

حسین زینلی برگزاری گلبانگ انقلاب، رژه موتوری، نورافشانی، گلباران قبور شهدا، آذین بندی شهری، افتتاح پروژه های عمرانی، ارائه گزارش عملکرد توسط مسئولین، برگزاری جشن های انقلاب هرشب در یکی از مساجد مرکز شهرستان و روستاهاو برگزاری جشن در مجتمع فرهنگی هنری ملاعبدالله، برگزاری محافل قرآنی و جشن بزرگ قرآن، مسابقات ورزشی جام فجر، مسابقات فرهنگی هنری و مذهبی در سطح مدارس و پایگاه های مقاومت بسیج، برگزاری همایش کوهنوردی و پیاده روی، نشست های بصیرتی و حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را از جمله برنامه های شاخص دهه فجر شهرستان عنوان نمود.