ملت ایران در اوج اقتدار و آگاهی برجام را به سرانجام رساند

ملت ایران در اوج اقتدار و آگاهی برجام را به سرانجام رساندبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با سراسر کشور در پی پیروزی تیم هسته ای کشور در مذاکرات هسته ای برای اجرایی شدن برجام و پیروزی عزتمندانه ملت ایران در برداشته شدن تحریم های ظالمانه غرب علیه ملت بزرگ ایران، زنگ "اقتدار ملی، عزت اسلامی، ایران آباد" در مدارس شهرستان بهاباد نواخته شد.

مراسم نمادین این جشن در بهاباد با حضور فرماندار، امام جمعه، رئیس اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین شهرستان در محل دبیرستان دخترانه زینب(س) برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک این پیروزی به ملت بزرگ ایران گفت: این پیروزی با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری، مدیریت دولت تدبیر وامید و به برکت خون شهدا بدست آمده است.

عباس اقبال با تحلیل برجام برای دانش آموزان افزود: توافق هسته ای حاصل رهنمودهای پیامبرگونه مقام معظم رهبری، مقاومت ملت سرافراز و دیپلماسی فرزندان ملت در دولت تدبیر و امید بود؛ تلاش و تدبیر تیم مذاکره کننده هسته ای ایران باعث شد ملت ایران در اوج اقتدار و آگاهی برجام را به سرانجام برساند.

وی با بیان اینکه ایران هیچ ظرفیتی را از دست نداده است و برنامه هسته ای ایران همچنان ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: این همان چیزی است که رییس جمهوری آمریکا در سخنان خود اذعان کرد که باید ایران هسته ای را بپذیریم و اگر من می توانستم، تک تک پیچ و مهره های امکانات هسته ای ایران را بر می چیدم اما باید حق غنی سازی ایران را به رسمیت بشناسیم.

اقبال با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچگاه بدنبال ساخت بمب اتم نبوده و نیست افزود: ما ملتی درصحنه و فرزندان با استعدادی داریم که هر کدام برای دشمن یک بمب اتم هستند و نیازی به ساخت بمب اتم نداریم.

وی با اشاره به لغو تحریم ها گفت: ملت ایران با صبر و مقاومت سال ها رنج تحریم ها را تحمل کردند و زیر بار زیاده خواهی دشمنان نرفتند و به پیروزی رسیدند.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی از لغو تحریم ها عصبانی هستند، تأکید کرد: ایران امروز به برکت انقلاب اسلامی، نظام و رهبری و خون پاک شهدا و تدبیر مسئولین در اوج اقتدار به سر می برد.

وی تصریح کرد: ما امروز نه فقط رفع تحریم های ظالمانه را بلکه ثمره مقاومت و پایمردی ملت مان راجشن می گیریم؛ امروز ملت ما برای همه مستضعفانی که از جور ستمگران به ستوه آمده اند یک الگوست.

حجت الاسلام سیف ا... دهقانی امام جمعه بهاباد هم با تبریک سرانجام برجام و جشن بزرگ پیروزی به ملت ایران گفت: امروز شاهد عزت، سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف در سطح منطقه و دنیا هستیم که این موفقیت، عزت و اقتدار را مدیون خون شهدا، راهنمایی های مقام معظم رهبری و تلاش فرزندان ملت ایران در مذاکرات هسته ای هستیم.

وی افزود: امروز با گذشت 36 سال از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت هایی نصیب ایران شده که کمتر کشوری از آن برخوردار است و این مهم در سایه استقرار اسلام در این کشور بدست آمده است.

دهقانی خاطرنشان کرد: جوانان این مرز وبوم در فضای نظام مقدس جمهوری اسلامی رشد کرده اند امروز توانسته اند در حوزه های نانو، هوا فضا، علوم پزشکی و هسته ای گوی سبقت را از دیگر کشورها ربوده و به مدارج عالی علمی دست یافته اند؛ هرچند که نباید به این میزان از پیشرفت بسنده کرد و باید آینده ای درخشان تر برای این کشور رقم زد.