معجزه بزرگی که در انقلاب رخ داد و انقلاب به پیروزی رسید کلمه شهادت بود

معجزه بزرگی که در انقلاب رخ داد و انقلاب به پیروزی رسید کلمه شهادت بودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ همزمان با چهارمین روز از ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جشن شکوه انقلاب با حضور فرماندار بهاباد، رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولان محلی و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.
اجرای سرود توسط گروه سرود دبستان پسرانه شاهد مدرس، قرائت شعر توسط شاعران بهابادی، اجرای دکلمه، سخنرانی فرماندار بهاباد و کرسی تلاوت قرآن از برنامه های این جشن بود .

فرماندار بهاباد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهیدان گفت: دشمنان نمی توانند به نظام و انقلاب ما آسیی برسانند؛ زیرا همان جوانانی که در زمان طاغوت مقابل ارتش تا دندان مسلح ایستادند و نظام را سرنگون کردند، این سربازان انقلاب امروز هم حضور دارند و در مقابل توطئه های دشمنان ایستاده اند تا از نظام و دستاوردهای آن محافظت و پاسداری کنند .

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه معجزه بزرگی در انقلاب رخ داد که منجر به به پیروزی شد گفت: معجزه انقلاب کلمه شهادت بود و مردم جانشان را در این راه در طبق اخلاص گذاشتند و در مقابل طاغوت و نظام ستم شاهی ایستادند و رژیم 2500 ساله را سرنگون کردند.
وی عنوان داشت: دشمنان اسلام و کشور برای ناامید کردن مردم و نادیده گرفتن خدمات مسئولان نظام تلاش های مستمر و شبانه روزی داشته و هزینه های هنگفتی در این رابطه می کنند؛ بنابراین غفلت کردن از دشمنان نوعی آسیب به نظام است.
خانی زاده با بیان اینکه دشمنان زیربنای انقلاب را مورد هجمه قرار دادند، یادآور شد: استقلال و آزادی از محوری ترین شعارها و خواسته های ملت ایران در دوران مبارزه برای دستیابی به جمهوری اسلامی به شمار می رود.
وی یادآور شد: استقلال، خواسته محوری در دوران مبارزه و یک اصل راهبردی و تعریف شده در نظام، مفهومی عام و جامع دارد که شامل ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی است و آزادی همواره قیودی را همراه دارد که در جامعه به آزادی مشروع تعبیر می شود.
خانی زاده بهابادی بابیان اینکه دشمنان نظام در 39 سال گذشته با طراحی توطئه های مختلف سعی در نفی نظام اسلامی و دلسرد کردن مردم و خدشه دار کردن استقلال ملت داشته اند یادآور شد: اما با وجود همه تحرکات منفی نتوانستند، آسیبی به ارکان انقلاب و نظام وارد کنند.
وی افزود: بنای نظام جمهوری اسلامی بر نفی هرگونه سلطه جویی و سلطه پذیری و دفاع از حقوق خود در برابر قدرت های سلطهگر بنا نهاده شده است.
فرماندار بهاباد همچنین به خدمات دولت در قبل و بعد از انقلاب در این منطقه اشاره کرد و گفت: ما در زمان گذشته حتی یک راه آسفالته نداشتیم که بحمدالله در نظام جمهوری اسلامی ایران تمام راه های ارتباطی شهرستان و روستاها آسفالته شده است و این خدمات دولتها باید برای مردم تبیین شود .