معاون سیاسی استاندار یزد: ارتباط با نهادهای مردمی تقویت شود/امروز بیش از پیش به اعتماد عمومی نیازمندیم

معاون سیاسی استاندار یزد: ارتباط با نهادهای مردمی تقویت شود/امروز بیش از پیش به اعتماد عمومی نیازمندیمبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، فرماندار بهاباد، و جمعی از خدمات و زحمات "محمد هوشمند" تقدیر و  "محمدحسین پاکدل" به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد معرفی شد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در این مراسم گفت: با اصلاح چارت سازمانی که در فرمانداری های استان به وجود آمد در همه فرمانداری ها دو معاون را خواهیم داشت تا با تفکیک وظایف در حوزهای مختلف سیاسی، امنیتی و اجتماعی، امور عمرانی و برنامه ریزی و اقتصادی و دیگر حوزه ها به شکل بهتری مسائل شهرستان ها پرداخته شود.

 

"محمدعلی طالبی" در ادامه به بیان سوابق کاری "محمدحسین پاکدل" پرداخت و گفت: وی در سابقه خود هیچ چیز برای پذیرش مسئولیت کم ندارد؛ آشنا به کار در فرمانداری و در دفاتر مختلف استانداری تجارب مختلفی از جمله در دفتر امور روستایی، امور اداری و مالی و حوزه سیاسی امنیتی که 21 سال تجربه خدمت در مسئولیت های متعدد یک اندوخته بسیار خوبی در اختیار ایشان قرار دارد تا بتوانند در این مسئولیت منشاء خیر و اثر باشند.

 

وی در بخش دیگر سخنان خود باتوجه به اینکه تغییرات باعث پویایی و ایجاد تحرک در كارها می‌شود به تحولات مدیریتی صورت گرفته در شهرستان پس از بازنشستگی اقبال فرماندار سابق بهاباد اشاره نمود و گفت: این تحولات با معرفی فرماندار جدید و تغییرات در معاونت فرمانداری که ممکن است این تغییرات در بخشداری ها هم اتفاق بیفتد، زمینه یک حرکت جدید در مسیر توسعه و پیشرفت شهرستان فراهم می شود.

 

طالبی خطاب به مسئولین دستگاههای شهرستان گفت: از همه ادارات و نهادهای شهرستان بهاباد انتظار داریم در قالب یک اتحاد و انسجام با مجموعه مدیریت ارشد شهرستان و نمایندگان عالی دولت در شهرستان، زمینه بسیار خوبی را برای خدمت به مردم فراهم کنند.

 

وی تصریح کرد: فلسفه وجودی همه ما خدمت به مردم است و رسالتی جزء این به عهده ما نیست و لذا باید همه ظرفیت ها و توان خود را در جهت خدمت به مردم و رفع مسائل و مشکلات آنها به کار ببریم.

 

معاون استاندار خاطرنشان کرد: قطعاً در این مسیر اولویت هایی وجود دارد و پرداختن به معیشت مردم و رفع مشکلات اقتصادی که در فرمایشات مقام معظم رهبری و در تبیین شعار سال حمایت از کالای ایرانی مطالبی را بیان نمودند، اولویت کاری ما است.

 

وی افزود: در کنار آن پرداختن به سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، رسالت مشترک همه ما است و کسانی که در مسیر خدمت به مردم قرار می گیرند به عنوان نمایندگان عالی دولت باید اهتمام جدی به تحقق این سیاست ها و برنامه ها داشته باشند که هم جنبه عملی و هم جنبه التزام گفتمان آن مورد انتظار است.

 

طالبی با بیان اینکه چیزی که ما امروز بیش از پیش به آن نیاز داریم بحث اعتماد عمومی است تأکید کرد: همه راهکارها و ظرفیت ها را برای ارتقای این اعتماد باید مورد توجه قرار دهیم.

 

وی باتوجه به وجود اعتماد و روحیه کار و تلاش در شهرستان بهاباد افزود: ارتباط با نهادهای مردمی به ویژه شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح شهرستان تقویت شود تا این ارتباط یک ارتباط پویا، زنده و تعامل دوجانبه در مسیر رفع مسائل و مشکلات مردم باشد که نتیجه آن افزایش اعتماد عمومی در بخش های مختلف می باشد.

 

وحدت و همدلی مسئولان باعث خدمت بهتر به مردم خواهد شد

فرماندار بهاباد هم در این مراسم با بیان اینکه وحدت و همدلی مسئولان باعث خدمت بهتر به مردم خواهد شد گفت: برای اینکه در پیشبرد اهداف شهرستان مثمر ثمر واقع شویم باید الفت و همدلی را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 

"محمدمهدی خانی زاده" با اشاره به فرمایش پیامبر اکرم(ص) که یک ساعت تفکر بهتر از هفتاد سال عبادت است تصریح کرد: همه باید فکر کنیم و ببینیم چه کارهایی انجام دهیم تا بهتر بتوانیم در راه پیشرفت و آبادانی شهر و شهرستان و خدمت به مردم گام های مؤثری برداریم.

 

وی باتوجه به اینکه تاکنون کارهای بسیار ارزشمندی در شهرستان انجام شده است گفت: ادارات برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت خود را ارائه نموده اند تا طبق برنامه گام برداریم و ان شاءا... در پایان سال شاهد نتایج ملموس از اقدامات انجام شده خواهیم بود.

 

"محمدحسین پاکدل" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گفت: اساس و بنای کار خود را بر خدمت صادقانه و خالصانه به مردم نجیب و کم توقع مردم بهاباد و قدرشناس خواهم داشت و تمام همت خود را بکار خواهم گرفت تا بر اساس رهنمودها و خط مشی های فرماندار در راستای پیشبرد هدفمند و مبتنی بر برنامه ریزی علمی و خرد جمعی و متکی بر اصل همکاری و تعامل سازنده با بخشداران و مدیران شهرستان در جهت توسعه شهرستان گام بردارم تا بتوانم در آینده مشخص و معلوم، شاهد چشم اندازی روشن از توسعه همه جانبه، پایدار، متوازن و درون زای شهرستان باشیم.