معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد منصوب شد

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد منصوب شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ با حكم "محمود زمانی قمی" استاندار یزد، "محمد هوشمند بهابادی" به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد منصوب شد.

دراین حکم آمده است:

باعنایت به پیشنهاد فرماندار محترم شهرستان بهاباد و نظر به سوابق، تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بهاباد منصوب می شوید. امید است با توکل به خداوند متعال و استعانت از حضرت ولی عصر(عج) در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید و نهایت سعی و تلاش خود را در انجام وظایف و امور محوله طبق ضوابط و مقررات مربوط مبذول نمایید.

 

محمد هوشمند دارای سوابق و مسئولیت هایی در واحدهای مختلف فرمانداری از جمله مسئول حراست فرمانداری، دبیر شورای تأمین شهرستان، سرپرست بخشداری مرکزی بهاباد و معاون فرماندار می باشد.

گفتنی است در چارت سازمانی جدید فرمانداری ها بجز فرمانداری مرکز استان، دو معاونت (معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی و معاون برنامه ریزی، هماهنگی امور عمرانی) ایجاد گردیده است.