مسائل و مشکلات شرکت تعاونی امید بهاباد مورد بررسی قرار گرفت

مسائل و مشکلات شرکت تعاونی امید بهاباد مورد بررسی قرار گرفتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در نشستی که صبح امروز سه شنبه 20 خرداد99 با حضور "محمدمهدی خانی‌زاده" فرماندار بهاباد، "یدالله جوادپور" مدیرکل تعاون روستایی استان یزد،  سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان بهاباد، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیریت شرکت تعاونی روستایی امید در محل فرمانداری برگزار شد، مسائل و مشکلات این تعاونی و اداره تعاون روستایی شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار بهاباد در این نشست خواستار تعامل و توجه بیشتر به تعاونی های شهرستان شد و گفت: تعاونی ها به نوعی جزئی از حلقه زنجیره تولید محسوب می شود و لذا بايد از تمام ظرفيت ها برای اجرايی شدن اهدف تعاونی ها استفاده نمود.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه شرکت تعاونی روستایی امید بهاباد از قدیمی ترین تشکل های مردمی می باشد که بیش از 1200 نفر عضو دارد و نشان می دهد مردم نسبت به این تعاونی اعتماد دارند، بر رفع مسائل و مشکلات مطرح شده این شرکت تعاونی تأکید نمود.

وی در ادامه به مشکلات اداره تعاون روستایی شهرستان پرداخت و گفت: انتظار داریم هر چه زودتر نسبت رفع دغدغه تأمین نیروی انسانی و احداث  ساختمان اداری این اداره توجه جدی تری بشود.

مدیرکل تعاون روستایی استان یزد در خصوص مشکلات اداره تعاون روستایی شهرستان گفت: احداث ساختمان اداری که در شأن مردم بهاباد باشد در دستور کار می باشد و پیگیری خواهیم کرد که یک نیروی انسانی برای این اداره اختصاص بدهیم.

همچنین در این نشست مدیرعامل و اعضای هیأت مدیریت شرکت تعاونی روستایی امید، مسائل و مشکلات این تعاونی از جمله ساماندهی املاک شرکت تعاونی امید بهاباد را مطرح و پس از بحث و تبادل نظر راهکارهایی برای رفع آنها اتخاذ گردید.