مسائل و مشکلات روستای ده جمال بهاباد با حضور مسئولین شهرستان بررسی شد

مسائل و مشکلات روستای ده جمال بهاباد با حضور مسئولین شهرستان بررسی شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته دولت در جلسه ای که با حضور سرپرست بخشداری آسفیچ و چند تن از رؤسای ادارات شهرستان در مسجد ابوالفضل(ع) روستای ده جمال برگزار شد مسائل و مشکلات این روستا مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست صمیمی دهیار روستای ده جمال برخی از مسائل و مشکلات روستا را بیان نمود و مسئولین مربوطه پاسخ خود را بیان نمودند.

سرپرست بخشداری آسفیچ در این نشست با تبریک هفته دولت یاد و خاطره شهیدان رجائی وباهنر را گرامی داشت و بر ادامه راه شهداء تأکید نمود.

حسین زینلی ضمن تقدیر و تشكر از مسئولان به بیان مشكلات موجود در روستای ده جمال از جمله کمبود آب آشامیدنی و آب شرب، نبود خانه عالم برای روحانی محل و آبرسانی با تانکر و نبود پزشک در روستا و طرح های آبخیزداری  به این روستا پرداخت.

وی خدمت به مردم را وظیفه دانست و افزود: دولت و مردم جدا از هم نیستند بلكه مسئولان از فرزندان این آب و خاك و خادمان به مردم می باشند.

زینلی یادآور شد: با توجه به محدودیت منابع و اعتبارات، همکاری و تعامل مردم با دستگاه های دولتی لازمه حل و  رفع مسائل و مشکلات موجود است و مسئولین و مدیران می بایست با توجه به امكانات موجود و هنر مدیریتی خود در راستای حل و رفع مشكلات مردم كوشا باشند.

وی با اشاره به مشكلات موجود در این روستا، خواستار پیگیری مدیران و مسئولین ادارات در راستای رسیدگی هر چه سریعتر به مشكلات مردم شد.

عمده ترین مشکل مردم این روستا کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی عنوان شد.