مسائل و مشکلات روستاهای بخش آسفیچ مورد بررسی قرار گرفت

مسائل و مشکلات روستاهای بخش آسفیچ مورد بررسی قرار گرفتبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ در نشستی که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بهاباد، مسئول حراست فرمانداری، سرپرست بخشداری آسفیچ و دهیاران در محل بخشداری آسفیچ برگزار شد، مسائل و مشکلات روستاهای این بخش مورد بررسی قرار گرفت.

معاون فرماندار در این نشست تعامل و هماهنگی بین اعضای شورا و دهیاران را یکی از لازمه های اصلی پیشرفت، توسعه و آبادانی در روستا عنوان نمود.

"محمد حسین پاکدل" گفت: همه ما باید با تلاش صادقانه و همراهی با مردم بتوانیم مشکل اصلی مردم که اشتغال است را مرتفع نمائیم.

وی خواستار توجه بیشتر به اشتغال های خرد روستایی شد و تأکید نمود: باید به خوبی از امکانات و پتانسیل گردشگری روستاها که می تواند اشتغال مؤثری به وجود آورد استفاده شود.

هوشمند مسئول حراست فرمانداری هم از تلاش شبانه روزی دهیاران در روستاها تشکر نمود و بیان داشت که با همدلی و همفکری می توان مشکلات روستائیان را بر طرف نمود.

سرپرست بخشداری آسفیچ گفت: اینگونه نشست ها می تواند راهکارهای مناسبی را پیش روی ما قرار دهد تا موانع از سر راه برداشته و خدمات نظام و دولت به خوبی به مردم ارائه شود

تیموری افزود: در دولت تدبیر و امید در روستاها اقدامات خوبی از لحاظ خدمات رسانی، رفع مشکلات عمرانی و آبادانی صورت پذیرفته است و در تلاش هستیم تا توسعه پایدار و متوازنی در بحث های آبادانی در روستاها نیز داشته باشیم.

در ادامه دهیاران روستاها گزارشی از اقدامات انجام شده به همراه مسائل و مشکلات در روستاها را بیان نمودند.