مرکز جامع توانبخشی معلولان جسمی حرکتی "امید روشن بهاباد" آغاز به کار کرد

مرکز جامع توانبخشی معلولان جسمی حرکتی "امید روشن بهاباد" آغاز به کار کردآیین افتتاحیه این مرکز صبح امروز و همزمان هفته بهزیستی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

معاون بهزیستی استان یزد در مراسم آغاز به کار این مرکز اظهار داشت: این پنجاه و دومین مرکز روزانه استان و بیست و پنجمین مرکز ویزیت درمنزل است که خدمات پزشکی، پرستاری، فیزیوتراپی، کاردرمانی و مددکاری بصورت یارانه‌ای برای معلولان انجام می‌دهد.

محمدحسین غنیمت با اشاره به اهمیت گسترش خدماتی که ویژه معلولان جسمی حرکتی اراده می‌شود، گفت: با راه‌اندازی این مرکز، ارائه خدمات به مددجویان نیازمند خدمات مراکز توانبخشی معلولان بهاباد بهتر انجام می‌شود.

رئیس بهزیستی بهاباد هم در این مراسم با تبریک هفته بهزیستی به بیان گزارشی از عملکرد اداره بهزیستی بهاباد پرداخت و بر خدمات‌رسانی به معلولان تاکید کرد.

علی اصغر پاک نهاد با اشاره به فعالیتهایی که در شهرستان بهاباد در راستای ارائه خدمات به مددجویان بهزیستی صورت گرفته، تصریح کرد: این مرکز آماده ارائه خدمات به معلوان جسمی حرکتی در شهرستان است.

وی ادامه گفت: برای تجهیز و راه‌اندازی مرکز توانبخشی معلولان بهاباد یک میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است و از امروز بهره‌برداری از این محل انجام می‌شود

.