مراسم گرامی داشت "حماسه نهم دی" در بهاباد برگزار شد

مراسم گرامی داشت "حماسه نهم دی" در بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مراسم گرامی داشت "حماسه نهم دی" یکشنبه شب  9 دیماه 97 با سخنرانی امام جمعه بهاباد و باحضور فرماندار بهاباد، فرمانده ناحیه مقاومت  بسیج و  جمعی از مسئولین، بسیجیان و اقشار مختلف مردم در محل مجتمع فرهنگی هنری علامه ملاعبدالله بهابادی برگزار شد.

امام جمعه بهاباد با اشاره به اینکه احیای نهم دی به عنوان روز بصیرت برای دشمن شناسی و شناخت طرح های دشمنان نظام است، یادآور شد: مقام معظم رهبری دیده بان انقلاب است و اگر ما گوش به فرمان باشیم دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.
حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی تصریح کرد: این روز مهم در تاریخ انقلاب با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله شد، در این روز ماندگار تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران حماسه ای دیگری آفریدند و دشمنان خدا را مأیوس و ناامید ساختند.
وی با تاکید بر اینکه 9 دی روزی بود که تولی و تبری را برای همیشه در انقلاب نهادینه کرد، افزود: دشمن برای 40 سالگی انقلاب برنامه دارد و در حال تلاش است تا مردم نتوانند چهل سالگی انقلابشان را جشن بگیرند، چرا که برای نخستین بار است که در تاریخ اسلام از حاکمیت خدا چهار دهه می گذرد.
امام جمعه بهاباد با بیان اینکه در این روز حماسی مردم مسلمان و انقلابی ایران عملا نشان دادند پشتیبان ولایت فقیه هستند، تاکید کرد : حماسه 9 دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است
وی بیان کرد: مردم ما در این روز به دشمنان داخلی و خارجی ثابت کرد، اگر در جایی و زمانی احساس کنند دشمن قصد دارد نقطه ای را زاویه قرار دهد و انحرافی را در پیشرفت بالنده و توفنده انقلاب ایجاد کند با تمام هستی خود پای انقلاب بایستند و نمی گذارند که دشمن به اهداف پلید خود دست یابد.
بشکانی یاد آورشد: در یوم الله 9 دی دست الهی با نقش آفرینی مردم ایران در حراست از نظام و حریم ولایت بیرون آمد و این روز باشکوه، انقلاب را در مسیر متعالی خود، ثابت قدم تر کرد.