مراسم گرامیداشت 9 دی در بهاباد برگزار شد

مراسم گرامیداشت 9 دی در بهاباد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت گرامی داشت حماسه نهم دیماه مراسم بزرگداشتی با حضور فرماندار بهاباد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه، مسئولین ادارات و نهادها، روحانیون، بسیجیان و اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.

در این مراسم مسئول نظارت پادگان شهید آیت الله صدوقی(ره) یزد با گرامی داشت حماسه نهم دی گفت: حماسه 9 دی ظرفیت حقیقی و هویت نظام جمهوری اسلامی است و این حماسه عظیم با بصیرت، خود آگاهی و موقعیت شناسی مردم نسبت به نظام ایجاد شد.

میر عبداللهی افزود: مردم ایران در حماسه نهم دی نشان دادند که با بصیرت خود تمام فعل و انفعالات سیاسی را زیر ذره بین دارند و با هیچ فرد و گروهی حتی ممکن است گذشته درخشانی هم داشته باشد، تعارف ندارند.

وی با بیان اینکه مردم در روز نهم دی با تمام وجود به صحنه آمدند گفت: مردم با تمام وجود به صحنه آمدند و از انقلاب خود دفاع کردند و حماسه ماندگار 9 دی را به وجود آورند؛ حماسه 9 دی در حقیقت نشان دهنده پیوند ناگسستنی بین ملت و رهبری و بین مردم و شهیدان بود؛ روز 9 دی روز پیروزی حق بر باطل بود.

مسئول نظارت پادگان شهید صدوقی یزد تصریح کرد: مردم ایران در این روز ثابت کردند با شناخت از دشمنان انقلاب، هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند.

وی افزود: نهم دی روزی است که پشتیبانان ولایت، اخلاص خود را به منصه ظهور رساندند و بزرگترین دستاورد این روز، پشتیبانی از ولایت فقیه بود و مردم خط بطلانی به نقشه های شوم دشمنان کشیدند.