مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15خرداد در بهاباد برگزار شد

مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15خرداد در بهاباد برگزار شدمراسم بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ١٥ خرداد باحضور امام جمعه، فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم ولایتمدار بهاباد و خانواده معظم شهدا در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.

 امام جمعه بهاباد در این مراسم گفت: نهضت اسلامى در ایران به رهبرى منجى بزرگ دوران حضرت امام خمینى(ره)، به پیروى از شیوه‌ نبى اعظم و رسول خاتم و قله‌ آفرینش عالم و آدم، حضرت محمد مصطفى(ص)، در قالب یك انقلاب تمام‌ عیار ظاهر شد .

حجت الاسلام والمسلمین "علی اکبر ابراهیمی بشکانی" تصریح کرد: حضرت امام(ره) در طول دوران مبارزه تلاش نمود این حقیقت را براى ملت آشكار كند كه راه سرافرازى، عزت و دستیابى به استقلال، آزادى و عدالت، در گروه استقامت و ایستادگى در برابر استكبار جهانى و در رأس آن آمریكاى جنایتكار است.

سخنران این مراسم با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) شخصیتی بزرگ و تاریخی در جهان اسلام است عنوان داشت: امام راحل کسی بود که اسلام ناب محمدی(ص) را احیاء کرد.

حجت الاسلام بشکانی با تأکید بر تبیین اندیشه ها و افکار امام خمینی(ره) برای نسلهای جوان گفت: باید نسل نوجوان و جوان را با رنج هایی که امام راحل برای این نظام کشیدند و دستاوردهایی که امام(ره) به این ملت هدیه نمودند آشنا کرد.