مراسم آبروی محله به یاد شهید "سید رضا میرباقری" بخشدار اسبق بهاباد و میبد برگزار شد

مراسم آبروی محله به یاد شهید "سید رضا میرباقری" بخشدار اسبق بهاباد و میبد برگزار شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مراسم آبروی کوچه ها، افتخار محله به یاد شهید "سید رضا میرباقری" با حضور "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، ‌"احمد ترحمی" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری یزد، "حسین دشتی" معاون فرماندار بهاباد و جمعی از مسئولان رزمندگان و اقشار مختلف در محل مسجد جامع فیروزآباد شهرستان اشکذر برگزار شد.

سخنرانی سردار میرحسینی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) سپاه یزد، بیان خاطرات شهید سیدرضا میرباقری توسط دکتر "محمود فتوحی" رئیس دانشگاه صنعتی شریف و دیگر همرزمان، اجرای سرود و تجلیل از دکتر"سید احمد میرباقری" فرزند این شهید از دیگر برنامه های این مراسم بود.

شهید "سیدرضا میرباقری" در سال 1329 متولد و تحصیلات خودرا در رشته فلسفه و حکمت اسلامی دانشگاه مشهد و فوق لیسانس حقوق ادامه داد.

وی قبل از انقلاب در سال 1355 در آزمون وزارت کشور قبول و بعنوان بخشدار ابتدا در بهاباد و سپس در میبد مشغول به خدمت شد و پس از شروع جنگ تحمیلی عازم جبهه شد و سرانجام در عملیات محرم سال 1361 در موسیان به فیض شهادت نائل گشت و پیکر مطهرش در گلزار شهدای فیروزآباد به خاک سپرده شد.