مدیرکل دامپزشکی استان یزد با فرماندار بهاباد دیدار نمود

مدیرکل دامپزشکی استان یزد با فرماندار بهاباد دیدار نمودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مدیرکل دامپزشکی استان یزد روز سه شنبه 29 آبان 97 با فرماندار بهاباد دیدار و گفتگو نمود.

فرماندار بهاباد در این دیدار به حساسیت کار دامپزشکی و تأثیر آن بر سلامت مردم اشاره نمود و گفت: عدم توجه به بیماری های دام و طیور می تواند ضربات اقتصادی و بهداشتی زیادی به مردم و دولت تحمیل كند.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه این شهرستان از همه ظرفیت ها و امکانات برای ایجاد زیرساخت های بهداشتی و مقابله با بیماری های مشترک انسان و دام اقدام نموده است، آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه در راستای پیشبرد اهداف دامپزشکی اعلام نمود.

مدیرکل دامپزشکی استان یزد در این دیدار به ارائه برخی اقدامات صورت گرفته شهرستان از جمله تجهیز کشتارگاه دام بهاباد پرداخت و از همکاری فرمانداری در این رابطه تقدیر و تشکر نمود.

"علی اکبر حدادزاده" با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با بیماری دام و طیور گفت: مقابله با بیماری های های دام و طیور به ویژه پیشگیری، از وظایف حاکمیتی دامپزشکی می باشد که خوشبختانه در شهرستان بهاباد تاکنون مشکلی در این زمینه نداشته ایم.