محفل نورانی شبی با قرآن به یاد "حاج حسن دانش" در بهاباد برگزار شد

محفل نورانی شبی با قرآن به یاد "حاج حسن دانش" در بهاباد برگزار شدمحفل نورانی شبی با قرآن به مناسبت چهلمین روز جان باخته حادثه منا "حاج حسن دانش" استاد و قاری بین المللی قرآن کریم؛ با حضور قاریان ممتاز استان و شهرستان بهاباد، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان، خانواده شهید دانش، فرماندار بهاباد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، امام جمعه موقت و جمعی از روحانیون و مسئولین شهرستان در مسجد انقلاب بهاباد برگزار و قاریان به قرائت آیاتی از کلام الله مجید پرداختند.  

فرماندار بهاباد در این مراسم با تسلیت کشتار فاجعه آمیز و دردناک مسلمانان در منا گفت: این فاجعه بسیار غمناک، دل تمامی مسلمین جهان را به درد آورد و همه ما شریک غم اعضای خانواده های این عزیزان هستیم.

"عباس اقبال" جان باختگان این حادثه را مهاجران الی الله دانست و تأکید کرد: به ذهن انسان نمی‌آید که این افراد مشمول رحمت و مغفرت الهی نشوند.

وی حادثه تلخ رخ داده برای حاجیان خانه خدا را یک جنایت عظیم برشمرد و عنوان کرد: قطعاً دلیل اصلی این فاجعه بی کفایتی و سوء مدیریت مقامات عربستان است.

همچنین در این مراسم "علی گندمی" مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الغدیر استان و استاد حاج حسن دانش؛ از منش، رفتار و اخلاق قرآنی، دغدغه کار قرآنی، ولایتمداری و روحیه بسیجی داشتن وی خاطراتی را بیان نمود.

گفتنی است استاد دانش، از سال ۱۳۹۰به طور مستمر جهت برپایی کلاس های آموزش قرآن به شهرستان بهاباد رفت وآمد داشته و شاگردانی را تربیت نموده است.