مجمع خیرین مدرسه ساز در بهاباد تشکیل شد

مجمع خیرین مدرسه ساز در بهاباد تشکیل شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ اولین جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز صبح امروز شنبه ششم مهرماه 98 با حضور فرماندار بهاباد، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، شورای اسلامی شهر و تعدادی از خیرین در محل هنرستان کار و دانش الزهرا(س) بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد فضای آموزشی را یکی از کمبودهای شهرستان دانست و گفت: تشکیل این مجمع فرصتی مناسب برای جذب و شناسایی افراد خیر در امر مدرسه سازی است.

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه ساخت مدرسه، گسترش زیرساخت های فرهنگی و آموزشی را به همراه دارد افزود: مدرسه مهمترین محل برای تربیت نسل آینده است و ساخت فضاهای آموزشی با امکانات و تجهیزات مناسب می تواند به رشد علمی و اخلاقی جامعه کمک کند.

وی افرادی که برای این فرهنگ نیکو وارد می شوند را دارای اراده ای مصمم و اعتقاد به کار خیر دانست و افزود: اکثر مدارس شهرستان بهاباد با کمک خیرین نیک اندیش ساخت شده است و حضور پررنگ خیرین مدرسه ساز را نعمتی برای شهرستان برشمرد.

در این جلسه اساسنامه و اهداف مجمع مطرح و مقرر شد در جلسه بعدی اعضا و هیأت رئیسه این مجمع که 20 نفر هستند انتخاب شوند.

گفتنی است گسترش فرهنگ جلب مشارکت و تکریم خیرین مدرسه ساز و نظارت بر حسن اجرای پروژه های خیری با همکاری اداره کل نوسازی مدارس استان از اولویت های اصلی این تشکل مردمی در شهرستان است.