لوله گذاری شبکه داخل شهری گاز بهاباد همزمان با هفته دولت آغاز می شود

لوله گذاری شبکه داخل شهری گاز بهاباد همزمان با هفته دولت آغاز می شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار در رابطه با پروژه خط انتقال گاز از بافق به بهاباد و شروع لوله گذاری شبکه داخلی شهر بهاباد اظهار داشت:  تا امروز پنجشنبه 28 مرداد 95 از 69  کیلومتر خط انتقال گاز، هفت کیلومتر لوله ها با توجه به استانداردهای فنی داخل کانال قرار گرفته و 15 کیلومتر دیگر نیز جوش کاری و آماده لوله گذاری است و پنج کیلومتر هم آماده جوشکاری می باشد.

عباس اقبال همچنین از مسیر سازی خط انتقال تا پنج کیلومتری بهاباد خبر داد و گفت: امیدواریم بزودی مشکلی که در کیلومتر 34 تا 45 در رابطه با حریم معدن سه چاهون بوجود آمده با تعامل بیشتر مدیر و معاونین سنگ آهن مرتفع تا در روند کار وقفه ای پیش نیاید.

وی با اعلام اینکه ایستگاه های گاز بین راهی درحال نصب و اجرا می باشد افزود: ایستگاه رسیور و شیر بین راهی نیز اجرا شده است.

اقبال همچنین برای تأمین لوله باقیمانده مسیر گفت: ورق مورد نیاز جهت ساخت لوله از کشور چین خریداری که بزودی محموله اول آن ظرف یک‌ماه آینده برای ساخت لوله بطول 24 کیلومتر وارد کشور و تحویل کارخانه اهواز خواهد شد و هزینه محموله دوم که ورق با ضخامت بالاست به چینی ها پرداخت شده که بزودی تحویل و وارد بندر عباس خواهد گردید.

اقبال: در پایان ضمن تشکر از همه دست اندرکاران این پروژه عظیم و زیربنایی افزود: طرح لوله کشی گاز شهری همزمان با هفته دولت با اعتبار 100 میلیارد ریال کلنگ زنی و شروع می شود تا همزمان با تکمیل خط انتقال گاز، لوله کشی معابر شهر بهاباد نیز تکمیل شود و مردم زودتر بتوانند از این نعمت الهی بهره مند شوند.