فینال مسابقات والیبال جام فجر 93 شهرستان بهاباد برگزار شد

فینال مسابقات والیبال جام فجر 93 شهرستان بهاباد برگزار شدبه مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و آغاز ایام الله دهه مبارک فجر مسابقات والیبال جام فجر 93 شهرستان بهاباد با شرکت 7 تیم به مدت یک هفته در مجموعه ورزشی رضوی بهاباد برگزار شد.

مراسم فینال مسابقات والیبال جام فجر 93 با حضور فرماندار، مسئولان ادارات و نهادها در مجموعه ورزشی رضوی شهرستان بهاباد برگزار شد.

در این مسابقات که تیم های شهدای گمنام و مجتمع دام و طیور هوشمند به فینال مسابقات راه یافتند و در جریان این بازی که بین دو تیم شهدای گمنام و دامداری های هوشمند برگزار شد پس از انجام یک بازی حساس و مهیج 5 گیمه، تیم شهدای گمنام با  نتیجه 3 بر 2 تیم مجتمع دام و طیور هوشمند بهاباد را شکست داد و قهرمان این دوره از مسابقات شد.

در این مسابقه تیم شهدای گمنام به مقام قهرمانی و تیمهای مجتمع دام و طیور هوشمند و آزادگان به ترتیب دوم و سوم شدند و به تیم های اول تا سوم جوایزی ارزنده ای همراه با لوح تقدیر اهداء شد.

همچنین در این مراسم از طرف هیئت والیبال شهرستان به خاطر حمایت های بی دریغ فرماندار از ورزش والیبال با اهدای لوح تقدیر از زحمات ایشان تجلیل شد.

لازم به ذکر است مسابقات والیبال جام فجر بهاباد به دلیل شرکت تیم والیبال بهاباد در مسابقات استان یزد زود تر آغاز گردید.