فرماندار بهاباد: فتح خرمشهر نماد مظلومیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است

فرماندار بهاباد: فتح خرمشهر نماد مظلومیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی استبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ مراسم گرامیداشت سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور فرماندار بهاباد، امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد، بسیجیان، خانواده های معظم شاهد و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع بهاباد برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این مراسم با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و شهدای انقلاب اسلامی گفت: هشت سال دفاع مقدس به ما و نسل جوان درس آزادگی و دلدادگی داد و آموخت که همیشه و همه جا باید به فکر دفاع از خاک و نظام اسلامی و پیرو ولایت فقیه باشیم.

عباس اقبال با اشاره به قدرت رزمندگان اسلام در آزادسازی خرمشهر گفت: دشمن در آن زمان با استفاده از همه امکانات استکبار جهانی، برای تجاوزگری به خاک کشورمان بهره برد ولی نظام جمهوری اسلامی با بهره گیری از رشادت های جوانان پاک و تدبیر فرماندهان والامقام و لطف خداوند تا جایی که حتی سیم خاردار و گونی برای درست کردن سنگر نداشتیم پیش رفتند تا خرمشهر را آزاد کردند و از این رو توانستیم دشمنان نظام و سلطه گران جهانی را عقب برانیم و توطئه هایشان را خنثی کنیم.

وی با بیان اینکه فتح خرمشهر به عنوان نماد مظلومیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی مطرح شده است خاطرنشان کرد: سالروز حماسه فتح خرمشهر فرصت مغتنمی است برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران؛ ملتی که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را فرا روی بشریت گشود.

اقبال در بخش دیگری از سخنان خود به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و افزود: امروز اگر گروه 1+5 پای میز مذاکره با ما می نشیند به آن علت است که این ملت کاری کرد تا دشمن مجبور به مذاکره با ایران اسلامی شد؛ اینها چیزی نیست جز مقاومت، همراهی و همدلی مردم با نظام اسلامی و رمز پیروزی مردم بر دشمن اینها بود.

وی با اشاره به تهدید نظامی دشمن گفت: ما اهل منطق و گفتگو هستیم و با کسی سرجنگ و دعوا نداریم و اگر دشمن بخواهد حق این ملت را ضایع کند این ملت حق خود را خواهد گرفت.

فرماندار بهاباد افزود: ملت ایران با برادری و همدلی ایستاده است و هیچ کس نمی تواند بین دولت و ملت اختلاف ایجاد کند؛ همه ما گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و قرار نیست ملت و بسیجیان صحنه را خالی کنند.