فرماندار بهاباد: داشتن پشتکار، اراده و فکر باعث می شود یک فرد، کارآفرین موفق شود

فرماندار بهاباد: داشتن پشتکار، اراده و فکر باعث می شود یک فرد، کارآفرین موفق شودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی، جمعی از کارآفرینان شهرستان بهاباد صبح امروز چهارشنبه 30 آبان 97 به همراه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از مسئولین ادارات با فرماندار بهاباد دیدار نمودند.

فرماندار بهاباد با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات کارآفرینان وظیفه همه مسئولین است گفت: حضور در جمع آفرینان خستگی را از وی دور می کند و برای شنیدن و رفع مشکلات آنها در طول 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی است.

"محمدمهدی خانی زاده" یکی از نیاز اصلی کشور کارآفرینی دانست و گفت: توجه به تولید داخلی و استفاده از نیروی کار و سرمایه داخلی یکی از محورها اصلی اقتصاد مقاومتی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان برخی از ویژگی های یک کارآفرین موفق و افرادی که با هزینه ای اندک به موفقیت رسیدند پرداخت و گفت: پشتکار، اراده و فکر است که باعث می شود یک فرد، کارآفرین موفق شود.

خانی زاده افزود: مشاغلی باعث کارآفرینی می شود که بازارکار خوبی داشته باشد.

گفتنی است در این دیدار صمیمی کارآفرینان به بیان زمینه فعالیت و مسائل و مشکلات خود پرداختند که فرماندار قول پیگیری و رفع همه مشکلات مطرح شده را داد.