فرماندار بهاباد خوستار آسفالت هرچه سریعتر فاز دوم دوبانده سازی محور بهاباد ـ پرک شد

فرماندار بهاباد خوستار آسفالت هرچه سریعتر فاز دوم دوبانده سازی محور بهاباد ـ پرک شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح امروز چهارشنبه 8 فروردین 97 برازنده مقدم سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به همراه تیموری سرپرست اداره راهداری شهرستان با فرماندار بهاباد دیدار نمود.  

 

فرماندار بهاباد در این دیدار پیرامون روند اجرای پروژه های در دست اجرای شهرستان مطالبی بیان و بر تکمیل هرچه سریعتر باند دوم جاده بهاباد ـ پرک تأکید نمود.

 

"محمدمهدی خانی زاده" همچنین با بیان اینکه علائم ایمنی جاده ای نقش مهمی در افزایش ضریب ایمنی جاده ها دارد خواستار نصب هرچه سریعتر این علائم در محورهای جدید الاحداث شهرستان شد.

 

اصلاح و رفع آبنما در نقاط حادثه خیر محورهای روستایی از دیگر مواردی بود که فرماندار مطرح نمود.

 

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در این دیدار در خصوص تکمیل آسفالت فاز دوم جاده بهاباد ـ پرک گفت: انشاا... عملیات آسفالت این محور پس از برگزاری مناقصه در اردیبهشت ماه سال جاری شروع خواهد شد.

 

برازنده مقدم همچنین در خصوص تأمین اعتبار برای رفع آبنما در محورهای حادثه خیر شهرستان از جمله محدوده روستای عظیم آباد قول مساعد داد.

 

وی در بخش دیگر سخنان خود مطالبی در مورد نصب دوربین های کنترل سرعت برای کاهش تصادفات جاده ای در مسیرهای اصلی استان مطرح و خطاب به رانندگان گفت: سرعت استاندارد تعریف شده در این دوربین ها  110 کیلومتر است که سرعت بیش از آن تخلف و ثبت می شود.

 

گفتنی است فاز دوم دوبانده سازی محور بهاباد ـ بافق به طول حدود 14 کیلومتر بين روستای سنجدک تا بهاباد می باشد که با مشاركت فرمانداری و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در حال احداث است که عملیات زیرسازی این محور به اتمام رسیده و آماده آسفالت می باشد.