فرماندار بهاباد خواستار گسترش تعاون بعنوان یک بخش اقتصادی در شهرستان شد

فرماندار بهاباد خواستار گسترش تعاون بعنوان یک بخش اقتصادی در شهرستان شدبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ نشست هم اندیشی مدیران تعاونی های شهرستان بهاباد صبح امروز چهارشنبه 14 شهریور 97 به مناسبت هفته تعاون و با حضور فرماندار بهاباد، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان و جمعی از مدیران تعاونی های شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار بهاباد در این جلسه ضمن تبریک هفته تعاون به تلاشگران بخش تعاون، در جهت تقویت وتوسعه شهرستان بر استفاده از پتانسیل های شهرستان و تبدیل آنها به فرصت تأکید نمود و گفت: فراهم نمودن تمهیدات لازم و بررسی پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان و جلب اعتماد عمومی در پیشبرد اهداف توسعه ای شهرستان و انجام امور اقتصادی همواره مورد انتظار می باشد.

"محمدمهدی خانی زاده" تصریح کرد: این موضوع قطعاً با بهره مندی از خرد جمعی حاصل می شود.

وی با بیان اینکه بخش تعاون بعنوان یک بخش اقتصادی در شهرستان و روستاهای تابعه باید گسترش یابد گفت: دولت بعنوان تسهیلگر، همواره پشتیبان فعالیت های اقتصادی در قالب بخش تعاون بوده و هست حتی اگر بتوان برای یک نفر شغل ایجاد نمود.


رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد هم ضمن گرامیداشت هفته تعاون به تعاونگران شهرستان گفت: در شرایط فعلی، اقتصاد تعاونی، بهترین شیوه و راهگشای حل مسائل اقتصادی کشور می تواند باشد.

"علی اصغرنوری شادکام" اظهار داشت: در حال حاضر نزدیک به 100 تعاونی در شهرستان به ثبت رسیده که فعال می باشند.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح "روستا تعاون" سه تعاونی در ابتدای سال جاری در سه روستای شهرستان به ثبت رسیده است گفت: در سال، جاری تعاونی ها می توانند از تسهیلات اشتغالزایی دولت جهت اجرای اجرای طرح های مورد نظر استفاده نمایند.