فرماندار بهاباد خواستار توجه به مسائل زیست محیطی شهرستان شد/ جذب گردشگران با احیای کویر بهاباد

فرماندار بهاباد خواستار توجه به مسائل زیست محیطی شهرستان شد/ جذب گردشگران با احیای کویر بهابادبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ صبح رئیس و کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهاباد با حضور در دفتر فرماندار با خانی زاده دیدار نمودند.

 

فرماندار بهاباد در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از خدمات بی منت رئیس فقید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهید قنبری زاده و با اشاره به ضرورت حفظ منابع زیست محیطی برای نسل های آینده، بر توجه بیشتر به مسائل زیست محیطی و حفظ منطقه پاک و سالم شهرستان بهاباد تأکید نمود.

 

"محمدمهدی خانی زاده" خواستار احیای کویر برای گردشگری و همکاری اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در تهیه سند گردشگری شد و افزود: شهرستان بهاباد دارای مناطق کویری بسیار زیبا می باشد به طوریکه حتی این مناطق در استان کم نظیر است؛ می توان از این ظرفیت در جذب مسافران و گردشگران استفاده نمود.

 

 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان هم در ابتدای این دیدار ضمن تبریک انتصاب ایشان به عنوان فرماندار بهاباد با ارائه گزارش مختصری از فعالیت های این اداره گفت: در نظر داریم منطقه شکار ممنوع کم کی را به منطقه حفاظت شده تبدیل کنیم.

 

"علی اصغر شریعتی" در ادامه به بیان مطالبی پیرامون مشکلات، ساختمان جدید این اداره و کمبود نیرو پرداخت.

در پایان این دیدار به پاس زحمات محیط بانان این اداره با اهداء هدیه ای تقدیر بعمل آمد.