فرماندار بهاباد: خانواده شهدا مایه خیر و برکت جامعه هستند

فرماندار بهاباد: خانواده شهدا مایه خیر و برکت جامعه هستندبه مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا، در مراسمی با حضور فرماندار بهاباد، رئیس شورای اسلامی شهر و رئیس اداره بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان از فرزندان شهدای شهرستان تجلیل بعمل آمد.

فرماندار بهاباد در این دیدار با تبریک فرارسیدن 22 اسفند سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدا سرمایه های بیکران الهی هستند و خدمتگزاران شهدا برای آخرت خود اجر معنوی ذخیره می کنند.

عباس اقبال با اشاره به اینکه شهدای ما در راه دفاع از ارزش ها رفتند و به شهادت رسیدند و ما باید راه آنان را ادامه دهیم افزود: شهداي عزيز ما مانند شمعي سوختند تا ما نسوزيم آنها رفتند تا ما بمانيم و راه آنان را ادامه دهیم.

وی افزود: خانواده  شهدا مایه خیر و برکت جامعه هستند و همه مسئولین افتخار می کنند که در خدمت این خانواده های ایثارگر باشند.

عباس اقبال با بیان اینکه شهیدان با انتخاب مسیر شهادت، بهترین راه را انتخاب کرده و امروز طبق آیه صریح قرآن کریم، نزد پروردگار خود روزی می خورند گفت: شهیدان نمرده اند و شهدا زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند .

 عالی ترین مقام اجرائی شهرستان بهاباد با بیان اینکه مقامی که شهدا ی عزیز ما دارند ما نمی توانیم داشته باشیم افزود: ایثار و شهادت والاترین ارزشهاست که یک انسان می تواند به آن مقام دست پیدا کند.

اقبال گفت: اگر امروز در کشورهای عربی قدرت سرنیزه برداشته شود قلبشان برای انقلاب ایران می تپد به خاطر ایستادگی و مقاومت ملت ما بوده است .

فرماندار بهاباد با بیان اینکه امروز بزرگترین قدرت غیر رسمی و فرهنگی، حزب الله لبنان است افزود: انقلاب ما از مرزها بیرون رفته است.

در ادامه این دیدار حسن اسلامی رئیس بنیاد شهید بهاباد هم در سخنانی با تبریک 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید به ارائه گزارشی از اقدامات این نهاد در 11 ماهه سال گذشته پرداخت.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از سوی بنیاد شهید از فرزندان شهدای شهرستان تجلیل شد.

شهرستان بهاباد 156 شهید تقدیم انقلاب اسلامی نموده است و این شهرستان دارای 34 فرزند شهید می باشد.