فرماندار بهاباد: جوانان سرمایه های اصلی جامعه هستند

فرماندار بهاباد: جوانان سرمایه های اصلی جامعه هستند



به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهاباد صبح روز دوشنبه 31 اردیبهشت 97 به ریاست خانی زاده فرماندار بهاباد و با حضور طالبی معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان در محل فرمانداری و با محوریت اوقات فراغت جوانان برگزار شد.

 

فرماندار بهاباد در این جلسه جوانان را یک نعمت الهی دانست و گفت: جوانان سرمایه های اصلی جامعه هستند و نقش تعیین کننده ای در آینده، پیشرفت و توسعه کشور دارند.

 

"محمدمهدی خانی زاده" با بیان اینکه پیگیری اشتغال جوانان، معیشت مردم و اشتغال پایدار از دغدغه های دولت تدبیر و امید است گفت: برای ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان بهاباد کارهای بسیار مؤثری انجام شده است.

 

وی آسیب های اجتماعی را از مهمترین عوامل تهدید کننده برای نسل جوان و خانواده ها دانست و گفت: اجرای برنامه های ورزشی بهترین راه برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و دور کردن جامعه جوان کشور از آسیب های اجتماعی است.

 

معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان در این جلسه به برنامه های اجرا شده در هفته جوان اشاره نمود و گفت: شهرستان بهاباد یکی از شهرستان های فعال استان یزد بود که نشان دهنده این است که همه دستگاه های شهرستان به جوانان اهمیت می دهند.

 

طالبی با با تأکید بر اینکه از کارهای موازی کاری دستگاه های جلوگیری شود گفت: باید مباحث مشاوره ای را جدی بگیریم و با استفاده از فرصت های مختلف از جمله در مراسم ها و اردوها خانواده ها را با آسیب های اجتماعی جوانان آشنا کنیم.

 

در ادامه جلسه اعضای ستاد به بیان برنامه های پیشنهادی خود برای اوقات فراغت جوانان پرداختند که در پایان مقرر شد اعضا برای اوقات فراغت جوان را به دبیرخانه ستاد ارسال کنند. همچنین، برگزاری کارگاه های مشاوره ای و آموزشی پیش، قبل و بعد از ازدواج، تعیین یک کتابخانه عمومی برای برگزاری نشست های کتابخوانی جوانان و برگزاری نمایشگاه با موضوع اوقات فراغت جوانان از برخی مصوبات جلسه بود.