فرماندار بهاباد: بهزیستی مظلوم واقع شده است/ جلب مشارکت های مردمی برای ارائه خدمات بهزیستی ضروری است

فرماندار بهاباد: بهزیستی مظلوم واقع شده است/ جلب مشارکت های مردمی برای ارائه خدمات بهزیستی ضروری استبه گزارش روابط عمومی فرماندری بهاباد؛ فرماندار بهاباد روز یکشنبه 31 تیرماه97 به همراه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری به صورت سرزده از اداره بهزیستی بازدید و از نزدیک با کارشناسان واحدهای مختلف این اداره صحبت و در جریان مشکلات و برنامه های آنها قرار گرفت.

فرماندار بهاباد در این بازدید با توجه به گستردگی وظایف اداره بهزیستی، خواستار آگاهی بخشی به مردم درخصوص ارائه خدمات بهزیستی شد و گفت: بسیاری از مردم نسبت به خدماتی که این سازمان ارائه می دهد آگاهی ندارند.

"محمدمهدی خانی زاده" با اظهار اینکه بهزیستی به نوعی مظلوم واقع شده است بر ضرورت فرهنگ سازی جهت جذب کمک های مردمی تأکید نمود و گفت: جلب مشارکت های مردمی برای ارائه خدمات بهزیستی ضروری و تضمین کننده ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف خواهد بود.

وی در این رابطه تصریح کرد: باید با اجرای برنامه ها و روش های جدید نسبت به ترویج فرهنگ مشارکت واستفاده از ظرفیت مردم در امر کمک رسانی به نیازمندان اقدام نمود.

گفتنی است فرماندار بهاباد در حاشیه این بازدید با مراجعه کنندگان این اداره دیدار و از نزدیک در جریان مشکلات آنها قرار گرفت و دستورات و راهنمایی های لازم را برای حل مشکلات آنها ارائه نمود.