فرماندار بهاباد با اهداء شاخه گل از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج تقدیر نمود

فرماندار بهاباد با اهداء شاخه گل از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج تقدیر نمودبه گزارش روابط عمومی فرمانداری بهاباد؛ فرماندار بهاباد در ساعات اولیه کاری صبح امروز سه شنبه 20 فروردین98 و به مناسبت سوم شعبان سالروز میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار، به همراه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و اعضای شورای تأمین شهرستان با حضور در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ضمن تبریک این روز با اهداء شاخه گل از زحمات پاسداران این نهاد انقلابی تجلیل نمود.

فرماندار بهاباد در این مراسم گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امتداد حرکت تاریخی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است.

"محمدمهدی خانی زاده" تصریح کرد: پاسداران بارها در عمل نشان دادند که حافظ انقلاب هستند و چنان درس عبرتی به دشمنان داده اند که تا ابد در حافظه تاریخ ماندگار شد ، امنیت و آرامش کشور را تضمین کردند.
وی گفت: امروز سپاه پاسداران مجموعه ای از وظایف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را بر عهده دارد که در مسیر خدمت به نظام اسلامی انجام می دهند.
خانی زاده خاطر نشان کرد: سپاه و بسیج همواره در عرصه های مختلف جهادی عمل کردند و امروز نیز شجره طیبه بسیج در کشور های اسلامی دیده می‌شود.
همچنین سرهنگ پاسدار سعید دهقان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد از حمایت های مجموعه فرمانداری بهاباد از سپاه تشکر کرد و گزارشی از فعالیت های انجام شده توسط این نهاد مردمی را توضیح داد